Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vajon miért nem akarja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért nem akarja a barátom hagyni hogy lánnyal lefeküdjek?

Figyelt kérdés

Mondtam a pasimnak hogy kipróbálnám lánnyal,csak testileg a lányokhoz is vonzódok...De azt mondta ha megtudja hogy megteszem akkor szakít...De nem mondja miért...

19/L



2016. ápr. 29. 08:34
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
0%

Honnan tudná meg?

Az útkeresés magánügy.

2016. ápr. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:
Milyen útkeresés?
2016. ápr. 29. 08:43
 3/55 A kérdező kommentje:
Amúgy nem ítéli el a másságot,a homokosokat és a leszbiket... De azt mondta ne tegyem...
2016. ápr. 29. 08:51
 4/55 anonim ***** válasza:
9%

Azért, már megbocsáss, mert ezek szerint a srác egy korlátolt barom.

Már miért ne próbálhatnád ki? Az én csajom állna elém ilyennel, csak egy feltételem lenne: ha bejött neki, utána hozza haza a csajt :) ennyi.

31/F

2016. ápr. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
93%

Mert neki nem fér bele a kapcsolatba, s az is teljes mértékű megcsalásnak számít neki, ha se érzelem, se behatolás nem történik.


Marad antitokban kipróblás, vagy önmegtartóztatás, vagy szakítás

2016. ápr. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:

Amúgy még azt mondta hogy nekem ő biztos nem elég azért kívánom a nőket...(De elég,de aki biszex az ilyen mást is kíván)

Meg ha én őt szeretem akkor miért kívánom más testét...

2016. ápr. 29. 09:00
 7/55 anonim ***** válasza:
85%

Esetleg ha egy hármassal nyitottál volna, akkor még lehet elgondolkozik, ha nagyon nyitott ember.

Viszont enélkül, hogyan gondod?

"Szia drágám, átszaladok xy barátnőmhöz kefélni egyet, este jövök!" - Vagy hogyan? :)

2016. ápr. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
84%
Keressetek egy lányt aki benne van 3-as kalandban és biszex. Vagy úgy már nem tetszene ha nem csak te nyalnád egy harmadik punciját? F
2016. ápr. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 A kérdező kommentje:
Hát mondta hogy ha a szeme előtt tenném nyugodtabb lenne... Az is szóba került már hogy 3-asban de ő nem nyúlna a lányhoz... De mondta erre önző vagyok... Akkor abba is benne lett volna hogy beszáll harmadiknak és ő vele is foglalkozzak,de ő nem érhet a lányhoz...De az nehéz lenne úgy nem jó lenne nekem egyszerre 2 emberrel foglalkozni,egyszerre nekem nem menne...
2016. ápr. 29. 09:17
 10/55 A kérdező kommentje:
Amúgy fordított esetben ha ő biszex lenne,én engedném hogy férfival lefeküdjön,csak ne legyen bele szerelmes...
2016. ápr. 29. 09:20
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!