Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vajon miért nem akarja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért nem akarja a barátom hagyni hogy lánnyal lefeküdjek?

Figyelt kérdés

Mondtam a pasimnak hogy kipróbálnám lánnyal,csak testileg a lányokhoz is vonzódok...De azt mondta ha megtudja hogy megteszem akkor szakít...De nem mondja miért...

19/L



2016. ápr. 29. 08:34
1 2 3 4 5 6
 31/55 A kérdező kommentje:
Elárulnám amúgy előtte volt 2 barátom ők hagyták volna,a második még javasolta is hogy próbáld ki lánnyal,mert látta hogy izgat a dolog...
2016. ápr. 29. 17:24
 32/55 A kérdező kommentje:

28 Amúgy megválaszolta a kérdésem,több választ nem kérek...


Sokan nem értik meg hogy aki biszex az mind a 2 nemet kívánja... Valóban egy kapcsolat 2 emberről szól. De más aki biszex...


Több választ nem kérnék!

2016. ápr. 29. 17:29
 33/55 anonim ***** válasza:
85%
XDDDDD hianyzott mar a gyk :DDD
2016. ápr. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
74%
Kitöröltette mindenki hozzászólását :D
2016. ápr. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
81%

Azta a kutya meg a macska. Na ezt se hittem volna, hogy konkrétan szembejön velem egy olyan kérdés, miszerint: "Vajon miért nem akarja a barátom hagyni, hogy nyugodtan megcsaljam?"... Mert a kérdés magyarul és körítés nélkül pontosan ezt jelenti.

Most akkor kérdeznék én: Te teljesen normális vagy? Szerinted épelméjű ember, aki szereti a másikat, hagyni fogja, hogy másokkal is szexelj?!

Nos akkor gondolom te is hagyod neki, hogy más nőkkel szexeljen. Ja, hogy nem? Mert az már nem buli? Számodra a nők is épp annyira potenciális jelöltek, mint a pasik! Úgyhogy ilyen alapon a barátod is nyugodtan lefeküdhet más nőkkel. Tudod, ez oda-visszaműködik, nem csak addig tart, amíg neked kedvez.

Inkább nőjj fel egy párkapcsolathoz, mert láthatóan még messze vagy tőle.

2016. ápr. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 A kérdező kommentje:

Fejezzétek be! Mondtam hogy az ellenkező nem megcsalás ennyi...Ezt aki hetero úgy sem érti...

Persze lehet tovább vitatkozni ki szerint mi a megcsalás...De fejezzétek be!

2016. ápr. 29. 18:41
 37/55 anonim ***** válasza:
82%

"Mondtam hogy az ellenkező nem megcsalás ennyi."


Na jó, kezeltesd magad! :D

DE MEGCSALÁS És ha fejre állsz és 3x újraszületsz is megcsalás lesz. Te rájátszol vagy tényleg ennyire suta vagy?

Milliószor le lett írva már, fogd fel.

Mivel te BI vagy, a NŐK IS potenciáli jelöltek a számodra, ergo olyan ember, akivel akár kapcsolatot is létesítenél és akihez vonzódsz szexuálisan. Már, hogy a viharba ne lenne megcsalás?

Ilyen felfogással meg "logikával" hogy maradhattál eddig életben, azt elképzelni sem tudom.

2016. ápr. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
80%

"Mondtam hogy az ellenkező nem megcsalás ennyi."


Ez olyan mintha azt mondanánk hogyha fejve lövünk valakit az gyilkosság de ha leszúrjuk az nem Holott Mindkét esetben meghal szerencsétlen.

Ha mással létesítesz szexuális kapcsolatot miközben van valakid, az megcsalás hiába magyarázod a dolgot.

2016. ápr. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
81%

Husegrol nem hallottal kis butus!

Szerinted vajon miert mondta?

En is kivagnalak mint a papirkutyat...

2016. ápr. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 A kérdező kommentje:

Nem mondtam hogy akivel nem értek egyet az hülye...

Könnyű anonim oldalon az észt osztani,és ítélkezni mások fölött... Mindenkinek más a véleménye,nem vagyunk egyformák... De gondolom a sok szingli pasi szólogat be, aki a kutyának sem kell,és itt tölti az idejét hogy másokat oltogasson.Szánalom....

2016. ápr. 29. 22:52
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!