Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vajon miért nem akarja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért nem akarja a barátom hagyni hogy lánnyal lefeküdjek?

Figyelt kérdés

Mondtam a pasimnak hogy kipróbálnám lánnyal,csak testileg a lányokhoz is vonzódok...De azt mondta ha megtudja hogy megteszem akkor szakít...De nem mondja miért...

19/L



2016. ápr. 29. 08:34
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
89%
"...hogy férfival lefeküdjön,csak ne legyen bele szerelmes..." Igen ez pont így működik, ha azt mondom ne legyek szerelmes nem is leszek. Amúgy miért lenne természetes, hogy lefekszel egy lánnyal? Ha nem akarja tartsd tiszteletben vagy lépj le. Ha holnap ő azt szeretné, hogy négy lány nyalogassa le a farkáról a raklapnyi kokaint, te megengednéd neki?
2016. ápr. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
89%
Azért, mert ha a párodon kívül mással is lefekszel, az bizony megcsalás, tök mindegy milyen nemű. Mindegy te mit gondolsz, ő ezt gondolja. Fogadd el vagy szakíts.
2016. ápr. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 A kérdező kommentje:
De ha ő férfival tenné,azt nem érezném konkurenciának mert az ellenkező nemű... De a lányt igen,azt már nem engedném....
2016. ápr. 29. 09:33
 14/55 anonim ***** válasza:
85%
Jó de ő nem biszex, tehát ő a négy lányt akarja, te a csajt választottad ő pedig..nos ő is, így korrekt kinek-kinek igénye szerint
2016. ápr. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 A kérdező kommentje:
14: Nem értek veled egyet... A lány az lány, a férfi az férfi... ennyi!
2016. ápr. 29. 09:42
 16/55 anonim ***** válasza:
90%

Az ilyen kérdéseknél mindig azon szoktam elgondolkodni, hogy a kérdező ennyire hülye, vagy csak elvakítja az önzése?

Szerintem nálad az utóbbi.

Ha a te szinteden akarom kezelni a dolgot, akkor kb azt is mondhatjuk, hogy ha két csajjal csinálja egyszerre(és egyik se te vagy) akkor az se csalás, hiszen a kettő kiüti egymást.

Vagy ha nem hatol be, hanem csak kinyal egy csajt, az se, hiszen nem dugott meg senkit.

Talán így érzed benne a tényferdítést. Te meg akarod csalni, mással akarsz kielégülni. Ez egy tény, amit szeretnél elferdíteni.Javaslom a szakítást és az egyedülállóként mindenkivel dugást. Sokkal tisztességesebb megoldás.

2016. ápr. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 A kérdező kommentje:
Mondtam én ilyet hogy megcsalnám? Szerintem nem...
2016. ápr. 29. 09:47
 18/55 anonim ***** válasza:
84%

Az hogy a barátnőm kettesben legyen mással, én sem akarnám.


De egy hármast mindent további nélkül egy másik nővel.

2016. ápr. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
85%

Ha már egyenjogúság van, akkor ez esetben se nagyon van különbség. Ha megcsalásnak érzed ha egy nővel feküdne le, de azt nem ha egy férfival (mármint a pasid), akkor nem értem az értékrended. Talán annyi, hogy tudod, hogy a pasid nem homár, s így könnyű ilyet kijelenteni, s megtiltani, hogy felhúzzon egy punc...it magára.


Meg a másik: "aki biszexuális az mást is megkíván". Én hetero férfi vagyok. S tudom, hogy nem elég ha éveken át egy nőt reszelek. Nincs is kapcsolatom, vállaltam, s így van változatosság, s senkit nem verek át, nem állítom választás elé.

2016. ápr. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 A kérdező kommentje:
De a tudta nélkül úgy sem tenném azért van lelkiismeretem...
2016. ápr. 29. 10:16
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!