Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vajon miért nem akarja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért nem akarja a barátom hagyni hogy lánnyal lefeküdjek?

Figyelt kérdés

Mondtam a pasimnak hogy kipróbálnám lánnyal,csak testileg a lányokhoz is vonzódok...De azt mondta ha megtudja hogy megteszem akkor szakít...De nem mondja miért...

19/L



2016. ápr. 29. 08:34
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
77%

Most nem tudom nevessek vagy sírjak. Őszintén remélem, hogy csak kamu a kérdés..

Tisztázzunk pár alap dolgot, mert látom nehéz felfogású vagy.. Szóval, kapcsolatban vagy! Egy kapcsolat tudod hány emberről szól? Segítek, kettőről! Nem három, négy vagy több. Csak kettő. Konkrétan te arra kéred, hogy hozzájárulását adja ahhoz, hogy megcsalhasd. Ezt te sem gondolhatod komolyan. Alapvető, hogy hűségesek vagyunk a másikhoz. Az, hogy te bi vagy és a nőket is nyalogatnál már a te bajod, hisz egy férfit választottál kapcsolatra. Ha ennyire puncit akarsz nyalni, akkor szakíts a barátoddal és utána szabad a pálya.

Persze, te hagynád, hogy a barátod pasikkal lefeküdjön. Könnyű mondani, ő nem homo, nyilván nem lesz beléjük szerelmes! Te viszont bi vagy és könnyen lehetsz szerelmes más nőbe is....

Neked az az igényed, hogy lefeküdj egy nővel, mert vonz a dolog..nos neki is ez a kívánsága, mert őt is vonza. Ennyi, ez így lenne korrekt. Persze neked az már nem fér bele, hogy ő is szexelhessen más nővel, de te azért elvárnád tőle, hogy neked erre Áment mondjon. Érdekes a felfogásod.. Szóval egy a lényeg, teljesen jogos, hogy nem engedi meg a baratod, hisz arra kered hadd csalhasd meg, márpedig normális ember ezt nem tolerálja.

2016. ápr. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
42%

Ket lehetoseg van.

Az egyik az hogy homofob.


A masik hogy feltekeny lenne es azon agyalna hogy mikir hagyod ott egy lany miatt. A feltekenyseg altalaban kisebbrendusegi komolexus miatt alakul ki.

A pasidnak azt kellene feldognia hogy o nem tudja megadni neked azt amit egy lany es ez forditva is igaz.

Szerintem ki kellene elned magadbol ezt a vagyat. Fiatal vagy, most kellene elmenyeket gyujtened. Szoval gyozd meg ha tudod.

2016. ápr. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 A kérdező kommentje:
# 22 Köszi a választ! Végre egy normális válasz is jött...
2016. ápr. 29. 10:42
 24/55 anonim ***** válasza:
74%
A normális válasz az ami veled egyetért? Minek kérdezted meg, ha tudod, hogy neked van igazad?
2016. ápr. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
79%

Most mégis miért kellett lepontozni??! Csak mert nem azt írtam, amit hallani szerettek volna itt néhány? Meg amit te akartál hallani, "kedves" kérdező? Neked csak az számít normális viselkedésnek, aki veled egyetért?

Győzködheted magad és nyugodtan ignorálhatod a számodra nem tetsző válaszokat, ettől független ugyanolyan abszurd marad a vágyad, miszerint a barátod adjon engedélyt, hogy félreb*asszál..

Komolyan, ma már az lesz a normális és a természetes, hogy mindenki csalja a másikat? Szánalmas.

2016. ápr. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
85%

Ha együtt vagy valakivel nem másra ácsingózol. A válaszaidból ítélve lehet, hogy papíron 19 vagy de hogy értelmileg a közelébe se vagy az is biztos - akkor megértenéd amit az előttem szólók mondtak.


Nincs más megoldás, csupán kettő: nem csalod meg, vagy annyira fontos neked egy nő (és itt kitérek arra, hogy akkor engedd őt is más nőkhöz, pl ha akar prostizzon abba talán nem lesz szerelmes) akkor szakíts.


Rajtad áll. Ha megcsalod titokban, még inkább önző vagy. Akkor már inkább szakíts és jöjj össze egy nővel.


19/L

2016. ápr. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
84%

Figyelj.

Van, aki annyira féltékeny, hogy hiába akarod te lánnyal csinálni, őt ugyanúgy zavarná, mintha férfiról van szó, mert az ő párjához senki ne érjen, nemtől függetlenül.


És vannak mások, akik olyan elven vannak, hogy nyugodtan próbáld ki, de csakis a saját nemeddel.


A barátod az első kategóriába tartozik. Mellett nem fogod tudni megvalósítani ezt a vágyad. A kérdés csak az, mi fontosabb. A kapcsolatod a barátoddal, vagy hogy átéld a lánnyal való szexuális élményt.

2016. ápr. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
10%
Reg lattam ikyen korlatolt valaszokat LOL
2016. ápr. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 A kérdező kommentje:

Nem kamu kérdés! És belehetne fejezni az oltogatásokat!

Az én életembe ne szóljon senki,mindenki a magáéval foglalkozzon,nekem ez belefér másnak nem.Ennyi...

2016. ápr. 29. 17:15
 30/55 A kérdező kommentje:
28-as Neked is köszi a normális választ!
2016. ápr. 29. 17:17
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!