Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A biszexek hogyan döntik el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A biszexek hogyan döntik el hogy melyik nemnél állapodnak meg?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm mondta hogy abszolút 50-50%-ban vonzódik mindkét nemhez és amikor nővel van akkor a férfi hiányzik neki, amikor férfivel van akkor a nő hiányzik neki. Ezért merült fel bennem a kérdés (főleg idősebbek felé) hogy hogyan döntitek el melyik nemnél állapodtok meg? Melyik hiányozna jobban? Melyikről tudtok lemondani? (és most hagyjuk a poligámiát...)

2018. máj. 5. 11:13
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. máj. 5. 16:13
 12/14 anonim ***** válasza:
90%
Biszex férfiként szexuálisan mindkét nemet vonzónak találom. Érzelmileg eddig csak nővel tudtam tartós párkapcsolatot kialakítani, házasságot kötni. Jelenleg a második feleségemet "koptatom", de ez nem jelenti azt, ha találkoznék egy olyan férfivel, aki érzelmileg is megfog, nem biztos, hogy nemet mondanék neki, és kötném vele össze az életemet.
2018. máj. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég egyszerű, mert bár nem vagyok leszbikus, valamennyire vonzzanak a fiúk de közel sem annyira mint a lányok, és nem tudnák hosszútávon boldog lenni egy sráccal.

20/L

2018. máj. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Vicces hogy senki nem mondta még a családalapítást, gyerekvállalást XDDD


Mivel én majd egyszer szeretnék közös gyerek(ek)et valakivel, ezért nő mellett fogok megállapodni. Az a baj akárhogy élveznék bele egy másik srácba állandóan, abból nem nagyon lenne gyerek.

24/F

2018. máj. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!