Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A biszexek hogyan döntik el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A biszexek hogyan döntik el hogy melyik nemnél állapodnak meg?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm mondta hogy abszolút 50-50%-ban vonzódik mindkét nemhez és amikor nővel van akkor a férfi hiányzik neki, amikor férfivel van akkor a nő hiányzik neki. Ezért merült fel bennem a kérdés (főleg idősebbek felé) hogy hogyan döntitek el melyik nemnél állapodtok meg? Melyik hiányozna jobban? Melyikről tudtok lemondani? (és most hagyjuk a poligámiát...)

2018. máj. 5. 11:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Ha nőbe vagyok szerelmes nem érdekelnek a férfiak, ha férfiba nem érdekelnek a nők. 30/N
2018. máj. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Nyitott kapcsolatban szoktam élni. Ha megvan az érzelmi alap lehet rá építeni. Jelenleg 5 éves kapcsolatban élek. Egy lánnyal.
2018. máj. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Az érzéseim alapján döntök. Ha jól vagyok vele bízom benne és kielégíti a vágyaim szerintem nem kérdés. Pedig jobban szeretek nővel lenni mégis most pasival vagyok.



22/L

2018. máj. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nekem ezekből a válaszokból az jön le, hogy nem tudjátok eldönteni.

1.válaszoló: Ha a szerelem elmúlik (már pedig el múlik, csak helyette jön más...) akkor már lehetséges hogy beleszeretsz a másik nembe és nem maradsz azzal akivel vagy?

2.válaszoló: Ez nem egy hosszútávú kapcsolatnak tűnik az 5 év ellenére, előbb utóbb úgyis döntened kell. ÉS mint mondtam, a poligámiát hagyjuk ki ebből. Olyan emberek válasza érdekel akik csak egy emberrel tudnak egyszerre lenni. Ez így etikus számomra, és ez a része érdekelne.

3.válaszoló: Ugyanaz a válaszom érvényes rád mint az első válaszolóra...

2018. máj. 5. 12:47
 5/14 anonim ***** válasza:
97%

Ez nem döntés kérdése. Nincs olyan hogy eldöntöm kivel fogom leélni az életem. Ahogy alakul. Majd jön valaki. Csak annyi a különbség nálam, hogy nekem az a valaki akármelyik nemből lehet, egyformán vonzódok a fiúkhoz és a lanyokhoz. Talán egy nagyon picit jobban a lányokhoz, de ha szeretek egy fiút, vele is elvagyok és nem szokott hiányozni a masik nem.

De nem beszélek minden biszex nevében, sokan úgy vannak hogy mivel "normális" családot akarnak, az ellenkező nemnél fognak lehorgonyozni.

Szóval én úgymond nem az egyik nemről mondok le hanem mindenki másról lemondok aki épp nem a párom.

23/L

2018. máj. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
98%
Miért a heteroknál nem jön a szerelem helyett valami más? A biszexualitás nem azt jelenti pl. hogyha meglát az ember egy jó pasit vagy csajt egyből szexelne vele, vagy elhagyná a párját. Nekem azt jelenti hogy beleszerethetek férfiba vagy nőbe is. De nem lépek félre ha párom van, hűséges vagyok.
2018. máj. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Mit tudom én hogy megy ez a heteróknál, leszbikus vagyok :D

De igazatok van, ebbe nem gondoltam bele hogy végülis ugyanúgy megy mint mindenki másnál, csak nálatok "többfélét" lehet váalsztani :)

2018. máj. 5. 13:52
 8/14 anonim ***** válasza:
96%

Jó leszbikosoknál ebben a helyzetben ugyanaz van mint a heteróknál, tehát hogy csak egy nem.

Hát vannak biszexek akiknek folyamatodan kell mindkét nem, de nem szabad általánosítani, nem mindegyikúnk olyan szerencsére. Plusz szerintem az személyfüggő, tehát az olyan ha leszbikus/hetero lenne akkor is hűtlen lenne csak épp csak a saját nemével/ ellenkező nemmel.

2018. máj. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
Bocsánat az elírásokért, telóról vagyok.
2018. máj. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az érzéseik alapján.Akibe beleszeretnek azzal állapodnak meg. Pl.é határozottan eldöntöttem,hogy férfival akarok megállapodni,házasságot,hagyományos családot akarok, férjhez is mentem,nem hiányzott a nőkkel való szex. Aztán megismertem egy nőt,akivel az eszem szerint nem akartam semmit,mégis beleszerettem olyan mértékben,ahogy még senkibe,se férfiba,se nőbe.És bár férfival terveztem leélni az életem elváltam miatta a férjemtől és azóta is boldogok vagyunk,érzem hogy nekem ő az igazi. Pedig előtte mégcsak fel sem vállaltam a biszexualitásomat a családom és ismerőseim előtt,mivel nem terveztem nővel tartósan együtt lenni/együtt élni. Szóval szerintem más is ez alapján "dönt", mivel hiába dönti el valaki,hogy mit szeretne (pl.én), az élet fogja írni a forgatókönyvet.
2018. máj. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!