Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van itt aki már megbánta a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt aki már megbánta a lány-lánnyal való együttlétet?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném,már kipróbálni,de félek,hogy megbánom.Pedig vágyok rá.

18L


2018. márc. 16. 10:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

19!

Ennél a kérdésnél ajánlanám figyelmedbe a 7-es versenyző válaszát!!

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__biszexualitas__9..

Olvasgasd végig ott egynél több nő adott választ. A 20as válaszodban pedig megint egy 25%os felhasználó adott választ.

Amúgy nem mondasz újat azzal hogy vannak nők, akik biszexek, és pasikkal jobb nekik. Tudjuk és semmi bajunk nincs ezzel. De olyanok is vannak akik meg fordítva vannak ezzel, ezen mit nem lehet elfogadni, és ha mi ezt gondoljuk miért akarsz mást ránk erőltetni? De hát csak nyugodtan, attól még semmi nem fog változni. Amúgy nem én akartam biszex lenni, nem egyik nap felkeltem és unalmamban kitaláltam, hanem oviban is éreztem már, nem volt könnyű elfogadnom de szerencsére már nincs bajom ezzel, plusz úgysem tudok ezen változtatni. Pont nem érdekel hogy te betegnek gondolsz emiatt, amikor én tudom hogy nem így van.

U.i.: Erre is írhatsz bármi provokáló visszavágást, ha normális hangnemben nem tudsz válaszolni, csak bunkózni meg hímsoviniszta szövegeket nyomni én sem fogok rá válaszolni.

2018. márc. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Csupán azért linkeltem neked nehogy azt én vagyok egyedül ezzel a véleménnyel.

Igen a 7-es versenyző is linkelgetett , erre gondoltam hogy megkontrázom.

2018. márc. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Jó de nem kell, mert mi tudjuk hogy nem mindenki a lányokra szavaz. Plusz hetero nők is vannak akiket meg teljesen hidegen hagy a saját nemük, ami engem szintén nem zavar. De ha nekünk azt mondja egy bi lány hogy pasikkal az igazi neki a szex, nem oktatjuk ki hogy lányokkal jobb, meg nem fárasszuk olyanokkal hogy biztos csak azért, mert még nem találkoztak olyan lánnyal akik igazán jók az ágyban stb.
2018. márc. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!