Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti hogy képzelitek el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogy képzelitek el a legtökéletesebb együttlétet/szexet?

Figyelt kérdés

2016. jún. 8. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Irj privit elmesélem az elejétől a végéig és menyi idős vagy kőszi
2016. jún. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%
Egy homokos tengerparton, életem szerelmével. Tüzes és egyben gyengéd szex is jelen lenne, megfűszerezve egy kis anállal, pisiszexszel, és utána pedig egy jó hideg sörrel. Felállt az öcsi, mire ezt leírtam.
2016. jún. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20%

Anál megértő nővel.

Mert nem cska ő számít, hisz ez csak egy pillanat a sok közül. De hogy szeresse akkor is, ha néha fáj.

A helyszín talán a természetben, azt szeretem.

A nőn szoknya legyen, és hosszú legyen a haja, vörös (természetes vörös) *-*

Magas nő...

2016. jún. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A tökéletes nem attól tökéletes hogy tudod előre, attól hogy spontán jön, attól inkább. De alapjáraton mindkét oldalt orgazmussal kell hogy befejeződjön, csajnál akár többszöri orgazmussal. Nincs jobb érzés a petting utáni elélvezés után még két hüvelyorgazmust biztosítani a csajod számára. Akkor hatalmába kerít valami elégedettség :D
2016. jún. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!