Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van itt aki már megbánta a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt aki már megbánta a lány-lánnyal való együttlétet?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném,már kipróbálni,de félek,hogy megbánom.Pedig vágyok rá.

18L


2018. márc. 16. 10:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
82%

#9

1. Nem vagyok meleg. (ez a biszex kategória)

2. Semmit nem próbálok elhitetni magamról, feküdtem már le nőkkel is férfiakkal is, nőkkel mindig jó volt, pasikkal nem, ennyi. Még csak nem is állítottuk hogy mindig minden helyzetbe így van, de valamiért mégis sokan gondolják így ha megnézed a #7 válaszban belinkelt kérdésekre érkező válaszokat.

3. Ki arcoskodik? Tök normális, nem provokatív válaszok érkeztek amíg egy pasi ide nem jött (amikor eleve lányokhoz szólt a kérdés) és írta ezt:

"Hát igen, egy nő sosem tudná azt megadni amit egy férfitő kapnál."

Most akkor ki is a nagyképű?

2018. márc. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Nem arcoskodás , TÉNY!

Hogy egy egészséges szexben a nőt egy férfi tudja kielégíteni mivel a hüvelybe fallosz való és nem pici vékony ujjacskák meg nyelvecskék.

Ez bizony biológia amit ti erőltettek az beteg szex ami nem teljes egy férfi és nö közötti szexben!

Amúgy igen ide tévedt egy FÉRFI hogy a hülyeséget megcáfolja és amúgy sok nő meg olyan kérdéseknél okoskodik ahol férfiaknak szól a kérdés, ja nektek mindent szabad, bocsánat...

2018. márc. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
#12: akkor remélem, hogy te se nagyon nyúlkálsz senkinek a puncijába - ennyi erővel amúgy a farkad se igazán való semmilyen szájba.
2018. márc. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
#12 miért nem mondtad hogy csak egy nagyon ostoba homofób vagy, ha tudom szóba se állok veled, agyhalottakkal nem szoktam vitatkozni.
2018. márc. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
0%

13.

Én nyúlkálhatok mert férfi vagyok, de itt van pár beteg akinek inkább farkakat kéne...

Én farkam inkább való nöi szájba mint muff.


14.

Az a baj hogy én egészséges vagyok és nem génhibás mint te?

Érdekes hogy a betegek szemében az egészséges a beteg....

Jó irányba haladsz hogy kezeltesd magad.

2018. márc. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
90%

Tény? :D Magyarázd el hogy mitől tény? Mert annak ellenére hogy szerinted ez tény, elég sok nő nem így gondolja. A tény az hogy engem pl több nő tudott kielégíteni mint férfi, na ez tény. Szóval erről ennyit.

Mi nem erőltetünk semmit, mi csak leírtuk hogy melyik nemmel élveztük jobban. Ha fejen állsz, ez akkor is így van. Sok mindent meg nem cáfoltál meg, csak lejáratod magad.

A biSZEXUALITÁS és homoSZEXUALITÁS pedig nem betegség, hanem szexuális irányultság te észlény, erre már pár évtizede rájöttek és nem tartják betegségként számon, ez is egy tény. Az értelmesebb réteg ezt felfogja, de te látom nem nagyon vagy tisztában a szavak jelentésével. Amúgy az ilyen elmaradott, ostoba, tudatlan, hímsoviniszta, homofób bunkóktól a heteró nők is undorodnak, csak mondom. Mondjuk sok nővel nem lehetett dolgod, ha itt éled ki magad, meg azt gondolod hogy egy nőnek attól lesz orgazmusa hogy egy farok ki be mászkál benne. Elárulok valamit a nőkről, bár ha ezt nem tudtad az iszonyatosan gáz. A nők többségének nincs hüvelyi orgazmusa, csak csiklóizgatással tud elmenni. Azt meg a lányok jobban csinálják/jobban foglalkoznak vele (sokan mondták már+tapasztalat) a férfiak meg sajnos általában saját magukkal foglalkoznak, aztán elalszanak :D

Fröcsöghetsz még nyugodtan, el se fogom olvasni, idiótákkal tényleg nem érdemes vitatkozni, hidd csak azt hogy te aztán nagyon értesz a nőkhöz :D Plusz 37%os vagy ami azért szintén sok mindent elmond.

2018. márc. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Arról nem tehetek hogy olyan pasikkal kezdtél akik nem tudtak kielégíteni , de gondolom neked csak ilyenek jutottak...

Az azonos nemhez való vonzódás genetikai hibából adódik tehát betegség csak a mostani liberális hozzáállás próbálja lenyeletni de nem mindenkinél sikerül.

Most a csikló orgazmus a magyarázat arra hogy meleg legyél? De olcsó vagy...

Na mindegy az nem tudhatod hány nő volt megelégedve velem, én tudom az a lényeg és még ilyen magamfajta bunkónak is van sikere a nőknél, a nem beteg nőknél a tefajtádnál. Na csá!

2018. márc. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam hogy valaki megbánta volna. Ha vágysz rá próbáld ki, nagyon jó lányokkal együtt lenni.:)
2018. márc. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

16!

Ennél a kérdésnél ajánlanám figyelmedbe a 7-es és a 13-as versenyző válaszát!!

Főleg a 7-ét mert ő egy nő! Bizony!

Nem csak én vagyok ekkora bunkó...


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__biszexualitas__9..

2018. márc. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Vagy épp ennél a kérdésnél az első válaszoló!


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__biszexualitas__9..


Ugye mennyi nőgyűlölő homofób van még a magamfajta bunkón kívűl...

2018. márc. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!