Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csalódtam a nőkben, most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódtam a nőkben, most teljes mértékben fiú partnerre vágyom, de még sohasem volt pasim, mit tegyek? 24F

Figyelt kérdés

Szeretem és tisztelem a nőket, de sajnos, borzalmasan sokat csalódtam bennük. :( Csupán kevesen voltak, akik emberséges, tisztességes és udvaeias módon viselkedtek velem.


Ennek okán, egy ideig szeretném szüneteltetni a nőkkel való szerelmi ismerkedést és csupán barátságokra gondolni velük kapcsolatban. Kívánom a fiúkat, de még sohasem volt semmi dolgom férfival. :(


Szerencsére, Édesanyán 100% mértékben elfogadja a dolgot, egyáltalán nem "haragszik" érte, nyugodtan tudok beszélni vele erről. :)


Volt már barátnőm több is a múltban, a leghosdzabb kapcsolatom 1 évig tartott, de most KÉPTELEN lennék nőkkel ismerkedni romantikus értelemben . :(


Belefáradtam abba, hogy amikor ismerkedtem lányokkal, rendszerint azzal végződött a dolog, hogy "Túl kedves vagy, én pedig a rossz fiúkat szeretem!"


Nagyon nehéz ezt elfogadnom, hogy voltaképpen "bűn", hogy normális embernek neveltek engem otthon és hogy "bűn", hogy nem vagyok egy agresszív tahó állat. Tudom, hogy vannak kivételek lányok terén, de az esetek jelentős részében ez volt az indokuk... Én pedig gyengédségre vágyom, nem arra, hogy szőrnyetegnek kelljen kiadni magam.


Hogyan kezdhetnék hozzá a fiúzáshoz? Hol tudok rendes, kedves, aranyos srácokkal ismerkedni? Mert neken a szerelem elképesztően fontos, üres, pusztán szex ről szóló "kapcsokatok" nem érdekepnek...


Olyan srácra vágyom, aki művészlélek, mint én. Imádok rajzolni, ez a szenvedélyem, ez foglalkoztat engem a munkám mellett. Imádok könyveket olvasni, a békés programokat. Egyáltalán nem vagyok bulizós alkat, amu tudom, nem éppen előny az ismerkedés kapcsán. :(


Milyen helyeket javasoltok nekem ismerkedéshez? Milyen tanácsokat tudtok adni? Mindenki válaszát köszönöm szépen előre! :)


2017. dec. 2. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs tanácsom, de így leírás alapján szimpinek tűnsz. :-) (fiatalos 40/bi)
2017. dec. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak tipp, de próbáld meg!

hotbull.hu

61/f/bi

2017. dec. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Olyan srácra vágyom, aki művészlélek, mint én."


Hát a hotbull-t nem ajánlom,ha művészlélek vagy:D

2017. dec. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!