Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A biszexuálisok ugyanolyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A biszexuálisok ugyanolyan mértékben vonzódnak mindkét nemhez, vagy valamelyik nem előnyben részesül?

Figyelt kérdés
Ha előnyben részesíted valamelyiket, akkor a saját nemedhez vagy az ellenkezőhöz vonzódsz jobban?
2016. máj. 1. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Van, akit az egyik nem érdekel szexuálisan és romantikusan, a másik pedig csak szexuálisan. De van, aki mindkét nemmel tud komolyabb kapcsolatot kialakítani. Én például szexuálisan a fiúkhoz vonzódok jobban, romantikusan pedig olyan 60-40% a lányok javára.
2016. máj. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Változó. Amennyire a hetero vagy a homoszexualitás elég egyértelmű, a biszexnek kismmillió ága van.


Én például csak nőbe tudok szerelmes lenni, az utcán csak a nőket nézem meg és tartós kapcsolatot is csak nővel tudok elképzelni. Egyszer majd szeretnék egy családot egy nővel és gyerekeket.


De ettől függetlenül ugyanúgy megdugom egy nekem tetsző férfi seggét és tudok vele is szenvedélyesen kefélni.

2016. máj. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

15F/B

2016. máj. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis az első vagyok, azóta valaki írt :D
2016. máj. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én kicsit jobban vonzódok a fiúkhoz. Velük el tudom képzelni a szexet és a kapcsolatot is. Lánnyal is szívesen lennék kettesben vagy hármas szexben de nem vagyok biztos benne, hogy a kapcsolat is menne. 21/L
2016. máj. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes típus vagyok, imádom a nőket, érzelmeket csak értük vagyok képes táplálni, szexuálisan is a női test a mindenem. De szeretem azt is, ha jól megdugnak. :D Voltak már uszkve tartós szexkapcsolataim transzikkal is, de a lelkem egyáltalán nem indították be. Élménynek mondjuk roppant jó volt.
2016. máj. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem biszex lányként izgatnak a lányok is de csak testiséget tudok elképzelni.

Fiúkkal meg párkapcsolatot is terveznék.

2016. máj. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem feltétlen. sőt. keress rá: kinsey skála
2016. máj. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Van itt minden. :D Ez kb olyan mintha megkérdeznéd, ki hány cukorral issza a kávéját, és mennyi tejjel. Minden biszexuális ember más és más. Valaki egyenlő arányban, valaki többé- kevésbé. Sőt, van akinek állandó jelleggel változik az arány, nagyon macerás egy dolog. Én a lányokkal (lányként) könnyebben tudok azonosulni, könnyebben/gyorsabban kialakul a kötődés köztünk, szóval érzelmileg nálam a lányok vezetnek. Meg míg a nők legtöbbjében megbízok, a férfiakról ezt már nem mondhatom el. Szexuálisan is azt mondom, hogy szebbek a lányok, nem hiába hívják a szebbik nemnek, viszont én bajban vagyok, mert oké, hogy átlagban több a szép lány mint a helyes fiú, de sajnos a punci nem igazán izgat, viszont a farok annál inkább. De ha mondjuk egy fiút érzelmileg nagyon megszeretek, akkor sose akarnám eldobni magamtól egyetlen lányért sem. (Ami sajnos nagyon ritka, hogy a helyes külső mellé, egy rendes személyiség is párosuljon. Tapasztalatból mondom.) Ez nem ide tartozik de leírom. :P És akkor még megkérdezik a fiúk, hogy a lányok miért nem veszik őket komolyan, meg csak játékszernek használják őket. Hát ezért... a legtöbb fiú sablonos, nincs személyisége, az EQ-ja (érzelmi intelligencia) a (-)0-át verdesi, szinte minden nő tudja, hogy az olyanoknak meg csak azért kell nő, hogy tudjon valakivel is dugni.
2016. máj. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki más.

Abszulút lehetséges,hogy biszexuálisként az egyik nemet előnyben részesíted a másikkal szemben,de nem zárod ki.

2016. máj. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!