Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nem akarok hetero lenni, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok hetero lenni, mit tehetek? Nagyon sokat csalódtam a lányokban mind feminista férfigyűlölő mindent elváró alak ) :

Figyelt kérdés
2016. ápr. 11. 00:57
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

"Nem akarok hetero lenni, mit tehetek?"


Akkor ne legyél heteró!

2016. ápr. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Ahogy az első mondja! Ennyire egyszerű. Én is biszexuális vagyok, de sok éve már, hogy csak lányokkal vagyok együtt. És baromi könnyű. :) Több éves kapcsolataim voltak, most is komoly kapcsolatban vagyok. Csak lányokkal ismerkedtem, nem hiányzik férfi társasága.


Te is biszexuális vagy, dönthetsz úgy, hogy több gólt próbálsz a meleg oldalra rúgni. Ennyi a megoldás. :)

2016. ápr. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem te nem akarsz homokos lenni, csak a nőkből van eleged. Javaslom, hogy tarts egy kis szünetet és ha jobban vagy már, keress egy normális lányt(lehetőleg ne a GyK-n).
2016. ápr. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Gyakorin nincsenek is megkaphato lanyok xddd esetleg egy ketto aki hatt hogyismondjam nem a legszebb latvany xd
2016. ápr. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Ne sajnáltasd magad, szerintem most sem vagy hetero. Ahhoz előbb golyókat kéne növeszteni. Tedd ezt, jobb lesz ;)
2016. ápr. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindet ismered? :)
2016. ápr. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Es vonzodsz is a pasikhoz?

Eddig is vonzodtal es most ennek koszonhetoen felerosodott vagy csak siman at allsz a masik oldalra?

2016. ápr. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
94%
Állj át a sötét oldalra Luke!
2016. ápr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!