Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miert akarok ennyire hasonlita...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert akarok ennyire hasonlitani a szerelmemre?

Figyelt kérdés
18 eves fiu vagyok, 3 eve megismertem egy sracot, elegge beleszerettem, szerintem meg mindig tart, a kerdesem pedig az hogy meg igy is hogy ugy erzem mar igazan nagyon nem kell nekem tudatalatt meg mindig ra akarok hasonlitani? Neha azt veszem eszre hogy valami azert nem kell vagy eppen azert kell mert a szerelmemnek is ez a velemenye arrol,

2015. júl. 1. 05:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ez egy érdekes jelenség, melegeknél is, de leszbikusoknál végképp gyakori.


egyszerűen annyira eggyé váltok, hogy felveszed minden szokását, idomulsz hozzá. heteróknál is van ilyen, csak náluk nem ennyire feltűnő a nemi szerepek miatt

2015. júl. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ez miert van, tenyleg erdekes csak erdekel a miertje azon kivul hogy szeretem
2015. júl. 1. 12:17
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mondom, eleve olyan embert választasz -okosan- aki veled összeillik. Hasonló ízlés, társadalmi réteg, hasonló érdeklődési kör. Ha mindez azonos neműek közt van, akkor a hasonló ízlés azt is jelenti, hogy ugyanazok a ruhák, cipők, könyvek fognak tetszeni mindkettőtöknek. A helyzetet tarkítja, hogy mivel intenzíven összejártok és kommunikáltok, az ötleteket átveszitek egymástól.



ha meg ez egyoldalú, akkor arra tippelnék, hogy nem vagy biztos az identitásodban és tőle "tanulod" hogy hogyan kell melegnek lenni, mi az ami vonzó, mi az ami divatos, stb.

2015. júl. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!