Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek jelentős mértékben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jelentős mértékben lecsökkenti az esélyeimet párkeresés terén, hogy biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés

Ti el tudnátok fogadni ilyen lányt komoly kapcsolatra? Induljunk ki abból, hogy nem csalnám meg a páromat sem nővel, sem férfival.

Elsősorban hetero férfiak és leszbikus nők válaszára lennék kíváncsi (legalábbis remélem, a többi biszexnek nem jelent problémát az ilyesmi).



2017. jún. 5. 00:41
1 2
 1/15 Heart of Darkness ***** válasza:
100%
El tudnám fogadni, nem jelentene problémát.
2017. jún. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg nem kacsintgatnál össze-vissza (vagy azt nem egyedül terveznéd :P) akkor nem lenne nagy gond.
2017. jún. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az eddigi párjaim (2 hetero fiú) nem fogadták túl nagy lelkesedéssel, mikor elmondtam nekik. (Valamiért mindig meglepem az embereket ezzel, talán mert a fejükben a biszexség kimerül a partizó, kihívó külsejű, "fűvel-fával", részegen viccből barátnőkkel smároló lányokban.) Folyton féltékenykedtek a lánybarátaimra (érdekes gondolkozás -.-), de pár kisebb veszekedést leszámítva nem volt közzéppontban annyira a téma. Leszbikus lányok sosem problémáztak ezen ismerkedésnél, de komoly kapcsolatom nem volt velük eddig.


L/bi

2017. jún. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#3, tényleg elég érdekes, hogy a haverinákban is az ellenfelet látták. Kivel volt szabad barátkoznod, senkivel? Nem szeretem, mikor azt feltételezik rólunk, hogy a világ összes emberére rá akarunk repülni.

Köszönöm az eddigi válaszokat. Nem szögeztem le a főkérdésben, de a tricikli sem játszik nálam, eléggé monogám típus vagyok, és biztosan fájna, ha végig kellene néznem, ahogy a pasim (akit szeretek) magáévá tesz egy másik nőt. Nem tehetek róla.

2017. jún. 5. 01:28
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne probléma.
2017. jún. 5. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább megnöveli.

Neked 2-szer annyi esélyed van megtalálni a következő párod,mint egy melegnek-heterónak...

Kicsit irigyellek is ezért:D

Olyan egyszerű lenne az élet,ha a lányokhoz is vonzódnék,összejönnék valamelyik legjobb barátnőmmel,ők úgyis jobban megértenek,mint a pasik,és boldogan sétálnánk a naplementében:D

Egyébként nálam fordított esetben nem lenne kizáró ok,hogy a pasi biszex..

2017. jún. 5. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
41%

Kedves Kérdező!



Természetesen elfogadnám. S ha a mai eszemmel újrakezdeném, akkor biszex lány partnert keresnék.


Egyrészt Ők a lányok iránt érzett testi- lelki vonzódásuk miatt érzelmesebb, gyengédebb és egymásra figyelőbb alkatok.


Másrészt bennem is van biszex hajlam.


Szerintem az fontos, hogy merre kanyarodik a kapcsolatod...


ha egy fiúval járnál, és úgy döntenél, hogy nincs lányos kaland többé, akkor is mondd el neki, hogy RÉGEBBEN VOLT OLYAN..... olyan, hogy lányos tapasztalatot szereztél.


Egy normál fiúnak ez amúgy nagyon izgató.


De ha szeretnél még eztán is nőt magadhoz ölelni, akkor azt is mond el. Innentől majd a fiú nyitottságától, lelkétől és vágyaitól függ, hogy mi lesz....


Én imádnék olyan lánnyal élni, akivel együtt nézegethetnénk a lányokat, s olyanokról is beszélgethetnénk, hogy melyiket hoznánk be a MI ágyunkba .....


DE ITT VISSZAKÉRDEZEK:


Te Kedve Kérdező, járnál biszex fiúval? Elfogadnád, hogy néha nem nuni, hanem kuki van a kezében?

Szeretnéd vele nézegetni a srácokat, hogy melyiket hoznátok be az TI ágyatokba?



A LÉNYEG:

Olyan kapcsolatot keressél, amelyikben a lelkedben és a testedben élő gondolatokból, vágyakból a lehető legtöbbet meg tudsz osztani a pároddal.

Lehetőség szerint, az az ember legyél a aki vagy. Ne kelljen eltitkolnod, elfojtanod semmi olyasmit, ami a lényegedhez tartozik :)


Lajos

2017. jún. 5. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%

Újra olvastam a kérdésed, és a válaszom.


Épp egy lánynak írtam levelet az előbb, és valószínűleg e miatt, meg hogy figyelmetlen vagyok, de látom, hogy Te sem kort, sem nemet nem írtál a kérdésedhez.


Én pedig autómatikusan azt feltételeztem, hogy lány vagy... de ez nem biztos, lehet, hogy fiú vagy.


De ez utóbbi esetben is érvényes a válaszom, csak meg kell szorozni -1 el.


Azaz, minden igaz, csak a válaszomban lányt át kell cserélni fiúra, a fiút pedig lányra és már kész is a korrekt válasz :)


Lajos

2017. jún. 5. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondolja mindenki, hogy bisex=orrba szájba a saját nemével fogja csalni a párját?


A bisexeknèl is vannak monogámok a heteroknál is csalfák (tudom, egy bi nő majd női érintésre vágyik, mert azt én nem adhatok meg neki, de ilyen elven egy hetero nő meg majd 22centis farokra

2017. jún. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Max. szex, ha hozod a barátnődet is szivi.
2017. jún. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!