Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Normális, hogy puszilgat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy puszilgat a barátnőm?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm mindig puszikat kré tőlem meg puszit is ad...és nem az, hogy köszönéskor hanem csak úgy spontán, amikor senki nem lát minket...ezért tudom, hogy nem divatból csinálja. A hátán is vinnz szokott, mondjuk sokkal kisebb vagyok mint ő. Ezt azért nem értem, mert megkérdeztem sok barátomat, hogy az ő környékükön pl. munkahelyen, főiskolán, vagy gimiben szokott-e ilyen lenni, hogy két lány puszikat kér egymástól, és azt mondták nem szokott ilyen lenni. Bár lehet, hogy van de akkor nyilván azok is akkor szokták azt csinálni, amikor nem látja őket senki. Kb. 3 éve ismerjük egymást, és amikor nálunk aludt akkor is már átölelt elalváskor meg minden...mondjuk akkor még mondhatni gyerekek voltunk. Viszont sokat beszél viszonylag pasikról, hogy helyesek stb. de még sose volt neki. De mégis úgy érzem, hogy a fiúk tetszenek neki, közbe pedig kb. rám mászik, és az is baja, ha azt mondja szeret, volt már olyan, hogy nem mondtam azt, hogy "én is téged" és ezen megsértődött. Lehet, hogy biszex? Mert a pasikra mondja, hogy tetszenek neki, de lehetséges, hogy én nem tetszek neki, hanem belém szerelmes?

2017. jún. 1. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet...
2017. jún. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen. Igen normális.

Lehet, hogy csak egyszerűen ilyen. Nekem is van olyan barátnőm akivel nem csak köszönéskor adunk puszit a másiknak hanem bármikor. És mi is átölelve aludtunk már egy párszor. Bár a te esetedben azért hangzik furin mert úgy látszik,hogy ezt te nem nagyon csinálod csak ő. Esetleg kérdezz rá konkrétan, hogy nála mi ez az ügy, És beszéld meg vele. De vannak akik té csak szimplán ilyenek és kész nincsen bennük semmilyen "leszbikus szándék" ha nevezhetem így.

2017. jún. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Eleg beteg aberralt dolog, szerintem nem illik egymas aurajaba bemaszni es ha Teged ez zavar akkor emlitsd meg neki hogy nem Vagy vevo a meleg dolgokra.
2017. jún. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hááát ez többnek tűnik egyszerű barátnői szeretetnél.

beszélni kellene vele,lehetőleg 2esben.


és az is lehet hogy ő ilyen.mármint puszi osztó,stb.

a suliban (közép) volt 2 csaj akik folyton kézen fogva sétáltak,és nyuszikának szólitották egymást,pedig full heterok voltak (a suliban)

2017. jún. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4. Vagyok.

Megnéztem arckönyvben az egyik csaj idén hazasodott.

Szóval ott az egyik csaj minimum bi.

2017. jún. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Eléggé valószínű, hogy többet érez irántad barátságnál. :)
2017. jún. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Eddig csak egy lánnyal voltam hasonló kapcsolatban, és belé valóban szerelmes voltam, szóval azt mondanám, hogy a te barátnőd is az. Mindenesetre csak ő tudja megmondani.
2017. jún. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!