Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anya tul sokat puszilgat,...

Anya tul sokat puszilgat, nemvicces elrontja a gyerekkorom?!

Figyelt kérdés
Na szoval 17 eves lany vagyok es anya imad puszilgatni meg harapdalni meg rácsap a fenekemre. igen pontosan ez marha fura es mar remalmaim is vannak hogy megcsokol meg ilyenek. Teljesen olyan mintha megerőszakolna, ráadásul én a lányokat szeretem és nem tudok úgy megnezni egy romantikus filmet amiben smarolnak hogy ne jutna anyám eszembe. Már kezdek megőrülni több hónapja ez van, és mondtam is neki hogy ne csinalja,aztis hogy már már szexuális érzetűnek hat. Konkrétan utálok itthon lenni, állandóan bújkálok előle és sírok. bocsi muszaj volt leirnom
2016. nov. 6. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

"Konkrétan utálok itthon lenni, állandóan bújkálok előle és sírok."

Na ezt mondd meg neki, szerintem akkor leáll.

2016. nov. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Szegenyke próbáld meg megbeszélni vele hogy amit csinál elmondod neki mi minden az neked nem fér bele egy anya lánya kapcsolatba.
2016. nov. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Mondd el neki, ha kell minden egyes alkalommal, amikor közeledik feléd. Légy határozott és erélyes.
2016. nov. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%

hat ha puszlgat sokszor az oke....de ha tulzott az zavaro, mondd meg,hogy zavar. Puszilni pusziljon meg, de mast legyen szives hanyagolja. Hany eves anyukad? Van tesod?

Ja es te a lanyokat szereted? Lehet pont ezert torzult el a nezeted? V rosszul ertem?

2016. nov. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

Keress fel egy pszichológust! Nem anyukáddal van baj, nagyon nem.

Nem akarlak megbántani ezzel, de tényleg szükséged van segítségre, komolyan beszélek.

2016. nov. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
huha koszi hogy ilyen sokan valaszoltatok es azt elfelejtettem leirni hogy amugy alapbol nagyon nagyon szerettem anyat de emiatt kezdek megijedni hogy szinte tenyleg orulok ha nem talalkozunk vagy ha el tudom sunyiskodni a joejtpuszit. 46 eves, es nem nem emiatt akkor pont hogy undorodnek a lanyoktol. (az utolso valaszolonak)
2016. nov. 6. 12:41
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
Szegény anyukád. Nem vele van a baj. Az meg, hogy "olyan, mintha megerőszakolna", nem is értelek. Nem tudod te, hogy milyen az erőszak. Semmi köze nincsennek a szexualitáshoz, anyukád egyszerüen szeret téged, és ennyi. Ne láss bele többet. Menj el egy orvoshoz, beszélj vele, mert ez a nézőpontod nem egészséges, és anyukáddal is megrontja a kapcsolatod. Beszéld ki magad vele, hátha kiderül, hogy mi a baj. Nem hiszem, hogy anyád rád gerjedne, de azért beszélj vele is, hogy ez téged zavar, ne csinálja. De ettől függetlenül te szereted őt. És mutasd is ki, ne csak mond, hogy szereted.
2016. nov. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%
Te jó ég... szerintem sokan örülnének, ha így bánna velük az anyukájuk.
2016. nov. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%

"anya imad puszilgatni meg harapdalni meg rácsap a fenekemre"

"Teljesen olyan mintha megerőszakolna"


"ráadásul én a lányokat szeretem"


Úgy tűnik, hogy anyád is!!

2016. nov. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

17éves vagy holvan már a gyerekkor.

De miaz hogy túl sokat,mert lehet nekd napi is túlsok,de ha mondjuk csak úgy vagy otthon,anyád pedig főz és 2keverés közt oszt neked 10puszit az tényleg sok.

A harapdálás.hol? Nyakon,fenéken vagy az ujjaidat harapdálja?

Ja ez fura.

A seggrepecsi. Fura de családja válogatja. Másnak is csinálja?

Tudja hogy a lányokat szereted?lehet azért csinálja,hogy meg undorodj tőllük...végülis sikeres 1töl már kezdesz távolodni.

2017. jún. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!