Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek jelentős mértékben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jelentős mértékben lecsökkenti az esélyeimet párkeresés terén, hogy biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés

Ti el tudnátok fogadni ilyen lányt komoly kapcsolatra? Induljunk ki abból, hogy nem csalnám meg a páromat sem nővel, sem férfival.

Elsősorban hetero férfiak és leszbikus nők válaszára lennék kíváncsi (legalábbis remélem, a többi biszexnek nem jelent problémát az ilyesmi).



2017. jún. 5. 00:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Sose érezném azt hogy elég vagyok neki, folyton azon járna az agyam hogy mikor vágyik egy férfira inkább, mert ezt én nem tudom megadni neki. Ez nem azt jelenti hogy kizárt hogy komoly kapcsolatra akarjak ilyen lány, hanem azt hogy egy kis megértésre és türelmere lenne szükségem, hogy bízzak abban hogy elég vagyok neki.


22/L/L

2017. jún. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

#6 :DD

Bárcsak több lány el tudná képzelni az elköteleződést a saját nemével, akkor tényleg kétszer annyi lenne az esélyem.:D Sajnos eddig szinte csak olyanokat ismertem, akik nem voltak többre kaphatóak egy kis hancúrozásnál kíváncsiságból.


#7-8: Pedig több ízben is céloztam rá, hogy lány vagyok ("Ti el tudnátok fogadni ilyen lányt komoly kapcsolatra?", illetve "fájna, ha végig kellene néznem, ahogy a pasim [...] magáévá tesz egy másik nőt"), de ha nem lettem volna elég egyértelmű, most leírom konkrétan is: lány vagyok.:D 19 éves, ha már szóba jött.

Az én biszexualitásomból nem sok mindent érzékelne a párom a gyakorlatban, csak azért szeretném vele tisztázni a helyzetet, amiért te is mondtad: hozzátartozik a személyiségemhez, és szeretném, ha a másik teljes mértékben fogadna el engem, úgy, ahogy vagyok. Számomra elfogadható lenne ugyanez egy fiúban, talán belemennék abba is, hogy időnként felszedjen magának pasit egyéjszakásra, az lenne a feltételem, hogy tudjak ezekről a kalandokról. Viszont én nem akarnék hozzáérni más férfihoz, szóval a hármas ebben a felállásban is felejtős lenne.


#10: Sajnálom, nem szoktam szexelni a barátnőimmel, mint ahogyan te sem a haverjaiddal (feltételezem).


#11: Semmi baj, nyilván mindent megtennék annak érdekében, hogy a barátnőm ne érezze kevésnek magát. Nincs olyan, hogy egy nő "nem tudja megadni nekem a férfit", nem a párom nemi szervébe szeretek bele, hanem magába az emberbe, elsősorban társként van szükségem rá, és amennyiben boldogok vagyunk, nem lesz hiányérzetem mellette. Tapasztalatból beszélek, szerettem már lányt is mindennél jobban.


Köszönöm mindenkinek, jó tudni, hogy mégsem olyan rossz ez a helyzet, mint hittem.

2017. jún. 5. 15:55
 13/15 Alex Fly ***** válasza:
100%

Részemről nem jelentene problémát. Nem az számít, hogy előttem milyen nemű kapcsolataid voltak, hanem hogy most mi vagyunk egy pár.

Sőt ha esetleg hiányozna a női kényeztetés, beleférne még az is -mielőtt félreértenéd, természetesen nélkülem.

F

2017. jún. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
50%
A biszexség valami kiskapu a megcsalásra? Nevetséges emberek vannak, már bocsánat. 😅😅😅
2017. jún. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy csökkenti az esélyed, annyi a változás hogy más csoportból kerül ki a párod, akivel célszerűen már az elején arra alkalmas időben közlöd a nemi irányultságod, nem pedig a házasságkötés/családalapítás után...


30f bi, ha nem baj :)

2018. márc. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!