Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit csináljak az anyósommal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak az anyósommal, aki a múltammal fenyeget?

Figyelt kérdés
Már évek óta házasok vagyunk a férjemmel, akit imádok. Én nagyon szeretnék egy gyereket, de még egyenlőre korainak tartom és ő nem családcentrikus ember. A szülei az ország másik oldalán laktak, de most mi is odaköltöztünk, mert furcsa módon ott kaptam állást. Pár háztömbnyire laknak. Eleinte minden rendben volt és nagyon furcsálltam, hogy kijövök az anyósommal. Mindenhol azt hallani, mennyite utálják az anyósok a menyüket. Kezdtem azt hinni, hogy én vagy hülye, mikor a kedves férjem anyja állandóan simogatta a vállam, elhívott ide-oda. De nagyon örültem, hogy jó a kapcsolatunk. Eltelt pár hónap, aztán egy délutáni kávé mellett elmondta, hogy magát látja bennem, és megkérdezte, valóban szeretem-e a fiát, mert tudja, hogy a nőkhöz is vonzódom. Fogalmam sincs honnan szedte ezt, de köpni-nyelni nem tudtam. Aztán elmondta, hogy ő is megcsalta már az apósomat nőkkel, és nyugodtan mondja el neki. Komolyan nem tudok mit kezdeni ezzel. Javasolta, hogy váljak el és éljem a sikeres boldog életemet, de a fia életét ne tegyem tönkre. Szerencsémre megjött az após de nem tudom mit csináljak most az anyósommal, főleg, hogy vasárnap családi ebédre vagyunk hivatalosak. A párom semmit nem tud a múltamról, nem egy igazán elfogadó ember, és félek ez csak a látszat, és szét fog minket szedni. Lehet, hogy rossz a kategória, azért elnézést, de most akkor ez mi?

2017. szept. 15. 22:35
1 2
 1/12 RRR ***** válasza:
100%

Szerintem blöffölt,te meg bedőltél neki....

talán egy ellentámadással lehetne orvosolni,ha biztos vagy abban ,hogy nem tudhatja senki a bi-oldaladat.

Mond azt a férjednek,hogy az anyja azt találta ki,hogy bi vagy,,,és nem tudod most mit kellene tenned....nem akartad megbántani,ráhagytad,,de ugye ez így nem maradhat....

2017. szept. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Hát, előbb utóbb alaposan ki kell nyalnod az már biztos.
2017. szept. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Mondd meg neki, hogy ebböl csak annyit látsz, hogy ö szeretne töled valamit. Igazán örülsz, hogy az aposod még nem környékezett meg. Szeretnéd egyszer s mindenkorra leszögezni, hogy a fiához és nem az egész rokonságához mentél feleségül.
2017. szept. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Anyósod honnan tudja, hogy biszex vagy? Meséltél erről neki, vagy hirdeted magad, és rátalált?

Én lazán közölném vele, hogy jobb, ha csöndben marad, mert Te is tudsz mesélni a férjének.

2017. szept. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Alaposan lenyomozozta a múltad annyi szent :)
2017. szept. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Lehet, hogy ismer valami párkeresőről?


A legjobb ilyenkor előre menekülni, és elmondani a férjednek.

2017. szept. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondja, hogy tönkreteszed a fia életét, akkor azt is mondja, hogy ő is tönkretette a férjéét. Tehát, mivel ő magát megítélte, neki kuss van, nincs joga útmutatásokat osztogatni.
2017. szept. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mint említettem a költözést, nem ismer engem itt senki, maximum a munkahelyemen hallottam már rólam, mert jó szakember vagyok. Semmiféle társkeresőn nem voltam. Néha voltak leszbikus kapcsolataim és párat vállaltam is nyíltan, de ezek 6-8 éve voltak, ezért nem értem honnan tudja ezeket. Nagyon úgy viselkedik, mintha magának is akarna, de ezt biztos csak beleképzelem. Viszont megfogadom a tanácsot és beszélek vele, szerintem ő sem akar bajba kerűlni ;)
2017. szept. 16. 10:05
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A férjednek kellene elmondanod. Lesz, ami lesz. Az egy szép dolog, ha megmutatod magad. A párkapcsolatok kicsit erről szólnak, hogy levetkőzünk egymás előtt. És az is egy szép dolog, hogy elé teszed ezt és ő azt reagál amit akar.


Szerintem ne akard ezt megúszni.


Nézd kívülről. Ha ez egy könyv lenne melyik megoldást tartanád legszebbnek, legolvasásra méltóbbnak. És csináld azt.

2017. szept. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
#9 vagyok még. Ebben az is benne van, hogyha számodra ez az anyóssal való meccselgetés az izgalmas, akkor ez is mehet persze :D
2017. szept. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!