Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha egy 22 éves azzal viccelődi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 22 éves azzal viccelődik, h biszexuális, az mennyire igaz? Vagy gáz?

Figyelt kérdés
van egy fiú, és mondta h bi, de aztán mikor rákérdeztem mióta, azt mondta soha óta. és h ne higyjem el, csak vicc volt. és elkezdett viccelődni, h ő a pockos öregekre bukik. hm...nem tudom..tényleg lehet ezzel viccelődni? vagy minden viccnek a fele igaz?
2017. jún. 28. 22:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a barátodnak a biszexualítás a normális, és csak a Te normálisságod miatt viccel a biszexekről, mert nem szeretne Téged, mint barátot elveszíteni.

Míg el nem felejtem. Az állatvilágban is létező dolog, hogy azonos neműek kényeztetik egymást a szájukkal. És ezt természetesnek tartja a tudomány. Akkor miért nem természetes köztünk emberek között, hogy a saját neméhez is vonzódik, vagy csak ahhoz, valaki? Talán azért, mert emberek vagyink, és két lábon járunk? A csimpánz is két lábon jár, mégse ember.

2017. jún. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

igen..mert azok állatok mi meg emberek vagyunk. és és nem hasonlítom össze ezt a kettőt és nem teszek egyenlőséget..nekem ez nem normális akkor sem.

de igen, valószínűleg azért kezdett el viccelődni ezzel mert nem akarta, hogy emiatt menjen tönkre a kapcsolatunk.

2017. jún. 30. 20:33
 13/16 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Biológiailag mennyiben különbözünk az állatoktól? Ezen gondolkodj el először, és utána jöhet az, hogy mi a természetes, és mi nem. Ami szerinted nem természetes, azonos neműek között a szex, az egy társadalmi elvárás, ami ellentmond a biológiának.

2017. júl. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Attól függ melyik állathoz akarsz hasonulni. Mert nem mindegy, h az csimpanz, orángután, vagy egy hal. Mert van hasonlóság. De attól mi még felsőbbrendű elolenyek vagyunk. És nem nekem ez semmilyen szempontból nem elfogadott. Ki mondta azt, h ez normális dolog? H valaki eldönteni, h na én szeretem a saját nememet is, mert miért ne?

De lényegtelen veled erről beszélni,mert te nem győzöl meg engem, én pedig téged.

2017. júl. 1. 20:36
 15/16 anonim ***** válasza:
Azt kellene megértened, hogy ez nem döntés kérdése. Te sem azért szeretsz meg valakit az ellenkező nemből, mert úgy akarod, hanem teljesen önkéntelenül.
2017. júl. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
50%
Felsőbbrendűek vagyunk? Ezt mi bizonyítja? Nem tudom, olvastad-e, vagy filmen láttad-e Pierre Boulle Majmok bolygója című regényét? Az ember felsőbbrendűségét pont a kukába dobják benne. Az, hogy az ember felsőbbrendűnek mondhatja magát csupán szerencse kérdése. Anno, amikor lemásztunk a fáról, más állat ér előbb földet, akkor most az mondhatná, hogy felsőbbrendű. Ennek a nagy felsőbbrendűségnek semmi köze a szexualításhoz. Az ókorban még természetes volt a nagy dorbézolások közepette, hogy az emberek a saját nembéliekkel is szexeltek. A vallás tette természetellenessé az azonos neműek közti szexet, és emelte piedesztálra a hetero létet. És mert az egyház irányított szinte mindent az évszázadok alatt, társadalmilag csak a hetero kapcsolat lett az elfogadott.
2017. júl. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!