Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Noburo kérdése:

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok (lány), és 1hete barátnőm van. A kapcsolatunk elég bonyolultan indult, de végül csak sikerült..Nos, viszont van pár dolog ami zavar...Első helyen szerepel, hogy az osztálytársainknak azt mondja van pasija, akit Dávidnak hívnak és ráadásül egy élő személyről beszélünk, aki a barátja. Ezt azzal indokoltam meg, hogy nem akarja a szarkavarást és a kombinálást az egyik lány részéről, amit nem is értek, mert senki nem tud a kapcsolatunkról és nem viselkedünk máshogy ahogy eddig. De persze, ha szólok ezért, mert nem tetszik egyértelműen én vagyok a hisztis...A második dolog, hogy nyilvánosan semmit nem lehet. Amivel még úgy nem is lenne probléma, mert természetesen és sem szeretném az egész világ tudtára adni, hogy épp mi van velünk, de hogy búcsúnál egy arcrapuszitól is úgy rántja el a fejét, és hátrál, mintha késsel rontanék neki..Nem tudom mit kéne csinálnom. Szeretem, de ez így részemről nagyon nem működik...

2016. nov. 15. 19:26
 1/4 A kérdező kommentje:
*indokolta
2016. nov. 15. 19:33
 2/4 anonim ***** válasza:
70%
2017 lesz és Trump lett az elnök, hidd el ezt már észre se vennék xD a fiúk örülnek, hogy látnak 2 csajt együtt a lányok meg belegondolnak milyen lehet és lesz aki undorodik, megosztottság :D egyébként meg tojd le :D
2016. nov. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A lányok között a bizalmasabb puszilkodás teljesen elfogadott, normális! Mint ahogyan az sem tűnik fel senkinek, hogyha 2 lány kéz a kézben sétál. Mert (több)100 éve így járnak a hetero lányok is!
2016. nov. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
a lányok kicsit érzékenybbek. 1 hete vagytok együtt. lehet nem áll készen még erre. bár az arcra puszit ne értem.
2017. febr. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!