Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel lassan 2 éve vagyunk együtt. Én 19 éves vagyok ő pedig 17. Egy ideje kezdem úgy érezni hogy ami az elején volt szerelem már nem nagyon van. Szeretni szeretem de nem olyan szinten mint ő engem. Ő már a jövőjét tervezi velem, összeköltözés-esküvő-család, de én még úgy érzem (és mások elmondása szerint is) nem éltem ki a fiatalságom (nem mintha valami öreg lennék :D) amit kicsit bánok, mert míg látom hogy a barátaim buliznak, csajoznak és kiélik a vágyaikat addig én nem csinálok semmit mert csak hűséggel tartozok a barátnőmnek és így még a bulikban sem tudom úgy elengedni magam. A közeljövőben még egy családi költözés is vár rám ami miatt a távolság is közbe fog szólni. Eddig ha bármi kicsi ártalmatlan beszélgetést kezdeményeztem valakivel azonnal kérdőre voltam vonva pedig egyszer se adtam rá okot hogy kételkedjen bennem. Egyre több az, hogy ha már csak elfelejtek neki írni már az is hatalmas baj neki ami kissé frusztrál engem de neki nem szeretném elmondani mert félek hogy hogy reagálna rá.

Mit kéne tennem? Ti mit tennétek? Érdemes folytatnom vagy inkább éljem ki a fiatalságom?

Kérem aki válaszol az komoly és segítő szándékkal tegye, köszönöm.

19/F


2016. okt. 28. 19:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Tudományosan bizonyított, hogy a szerelem csak x ideig tart. Mérlegelj, hogy mi a fontosabb. Egy hűséges, szerető, komoly lány vagy kiélni magad. Ha dobod és kiéled magad, nem biztos, hogy valaha találni fogsz egy olyan lányt mint aki most melletted van. Én a helyedben maradnék a párommal, és kitartanék mellette, de ez én vagyok. Remélem tudtam segíteni, ha van kérdésed vagy bármi írj privátot.

18/F

2016. okt. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem te gondolatban már szakítottál. szerintem a barátnőd kicsit akaszkodós(lányként gondolom ezt :D) én fordítva biztos megőrülnék. Ne hülyítsd szegényt feleslegesen.
2016. okt. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!