Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tudnam leggyorsabban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnam leggyorsabban elefelejteni? V mit kene tennem? (Tobbi lent. )

Figyelt kérdés

Tehat mielott belekezdenek,nincs a telefonomon ekezet bocsi.

Kezdjuk ott h eletem EDDIGI legnagyobb szerelmerol beszelunk....Nem azt mondom h az igazi,hanem h az eddigiekhez kepest,ez a legnagyobb...Mondok par dolgot ami velem ugymond tortenik ha ott van a kozelbe :'3

-Ha elmegy mlettem rogton elpirulok,ha mar csakragondolok,rogton kepes vagyok elpirulni (Mielott szerelmes lettem volna bele,sosem pirultam el)

-Ha meglatom elolvadok

-Ha meglatom vagy a kozelbe van sokkal forrobb leszek,ugyertem h elkezd ugymond 'forrni a verem',mar a barataim is mondtak h nagyon forro vagtok es piros :'''D

-Pillangok repkednek a hasban,es ideges leszek,es ingerult,ha mondjuk valmibtudom h nincs rendben...

-Ha nm jon iskolaba egesz nap durcazok:''3

De ha egyszer meglatom,akk az egesz kedvem megvaltozik es sokkal vidamabb leszek😆

Kb most ennyit szedtem ossze,de van meg boven,tehat most mindenki arra gondol h ez milyen jo,meg h megis mert akarom elfeljteni?

Hat azert mert tetszettem neki de azota osszevesztunk,es letorolt Facebookrol...De nm hazudok mindig bamul,es egyszer-ketszer o is elpirult....De a baratnomnek azt irta mast szeret,viszont rlobe meg azt monta h mas tetszik neki😄😂😂😂😂es meglehet hazudott,mert a baratjat megkerdeztuk es azt mondta h mar lejart lemez az a csaj,akirol a baratnomnek beatta h szereti...Meg en szerintem szepen elelejtem,ha lehet...Bar erre sztm nincs lehetosegem...Mert egyszeruen nm megy,egy suliba jarunk+egyutt van tornank...Amit meg tudni kell h 2 evvel idosebb...Szerintem kb mindent elmondtam...

Tehat mit tanacsoltok ezzel az egesszel kalcsoltaba?

Trollok kimeljenek,legyszi😸

Koszonom mindenkinek elore a valaszat💞💞💞



2016. okt. 13. 21:40
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsànat a hibàkèrt,de gyors irtam...H mert siettem?Igy irok.😋💘
2016. okt. 13. 21:46
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Fiú v. Lány vagy?
2016. okt. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Làny,14 :)
2016. okt. 16. 21:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!