Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudok a lehető leggyors...

Hogyan tudok a lehető leggyorsabban a legtöbb kilót leadni?

Figyelt kérdés

2016. okt. 13. 07:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Szigorú, de kiegyensúlyozott diéta és sok sport, kardio és súlyzózás kombinálva, heti 5-6-szor.


71 kilóról kezdtem 5,5 hete, most 63 vagyok.

2016. okt. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

-Életmódváltás.(Elhagyod a cukros üdítőket,nasikat,csokit,energia italt stb...)

-Elkezded a rendszeres sportot.

-Napi 2-3liter folyadék (víz,tea)

-Saját magadnak csinálod a kajákat.

-Napi 3 vagy 5 étkezés.

2016. okt. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy kiló háj körülbelül 6500 kalória. Azaz ennyivel kevesebbet kell enni az elégetéséhez, és ennyivel többet kell sportolni. Ez tény, nincs csodaszer, ami ezt felülírja vagy aminél másképpen működik.


Heti négy edzés. Krumpli/rizs/kenyér/tészta/liszt helyett zöldséget enni. Cukrot felejtsd el. Napi kb. 2 liter víz.

És ezt az életmódot örökre tartani, mert amint újra hájasítóan élsz majd, újra hájas leszel.


Csodaszer, varázsszer, stb. nem létezik.

2016. okt. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ne hallgass arra, aki csak annyit tud mondani, hogy ezt azt amazt ne egyél... attól, hogy hülye elveket követsz, semmi nem indokolja, hogy kcal mínuszban is legyél.

2016. okt. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es: ja, semmi nem indokolja a kalória mínuszt a fogyáshoz. Semmi, kivéve azt, hogy feltételezzük: az illető emberi lény. És testépítő cikktől nem változik meg az emberi test felépítése és működése. Már csak azért sem, mert több tízmillió év alatt alakult olyanná, amilyen. A tizenkettedikes biológia könyvben megtalálod a magyarázatot. Olvasgass.
2016. okt. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én elhagytam a kenyeret és vele együtt az összes szénhidrát dús kaját. Fehérjét viszek be inkább. Nem porozom , ha éhes vagyok inkabb egy korty vizet/teát iszom. De azzal sem szabad tulzásba vinni. Kardiózom napi 40percet. Edzés előtt 2 orával már nem eszem, nem iszom. Utána pedig 1 órán át még nem iszom. Az edzés hatékony, ha reggel üreshassal, vagy este már üres hassal csinálod.
2017. márc. 24. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!