Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 164cm és 65kg vagyok szeretnék...

Micó12 kérdése:

164cm és 65kg vagyok szeretnék le adni legalább 8kg-ot, tudnátok adni tanácsokat hogyan tudnék a leggyorsabban lefogyni, rendszeresen lovagolok 2-3órát és trx-ezek, mondanátok olyan fogyasztó teát ami tényleg fogyaszt?

Figyelt kérdés
2016. aug. 18. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
A trx jó, de nem hinném,hogy a lovaglással lehetne kalóriát égetni a zöld tea gyorsítja az anyagcserét.
2016. aug. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Első, lovagoltál már? Az nem csak abból áll ám, hogy ülsz egy lovon és az megy... :)

A gyömbértea elég jó, lehetőleg valódi gyömbérből. De az étrend a legfontosabb, bár nem tudom, miket szoktál enni és mennyit.

2016. aug. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az első válasz adónak üzenem,hogy a lovaglással rohadt sok kalóriát el lehet égetni
2016. aug. 19. 16:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha 290kcal 1 óránként neked sok akkor legyen de lépcsőzéssel 2x annyit lehet égetni, égeti a kalóriát de nem rohadt sokat :)
2016. aug. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Kedves első. Lovagoltál már? vagy egyáltalán láttál embert lovagolni? Tényleg nem abból áll hogy megfogod a gyeplőt felülsz a pacira oszt mész. És a lábaddal kell tartani magad. Amúgy szerintem a lovaglással menni fog. Max iktass be még egy sportod. Nem tudom Mennyit lovagolsz. Talán valami nem túl fárasztót vagy valami olyat ahol nem erőlteted meg magad. Ezt viszont csak te döntöd el hogy mi a jó neked. :)
2016. aug. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekünk vannak otthon lovaink igy elég sokat lovagolok általában napi szintem 2-3órákat
2016. aug. 22. 13:48
 7/8 anonim ***** válasza:
És ki mondta, hogy arról szól?De sok kalóriát éget?Nem. Nem mondtam, hogy csak ülni kell a lovon de nem éget sok "rohadt" sok kalóriát.Ez az igazság :)
2016. aug. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi újság azóta?

Gondolom ha rendszeresen lovagoltal,akkor ,bár az valóban égeti a kalóriákat,pluszt nem ad.

Én is így vagyok,nyavajgas öt kilótól kellene megszabadulnom,ennél többet mint most,nem tudok és nem is akarok edzeni,mindig is sokat sportoltam,de az öt kiló nem akar lemenni (szülés utáni öt kiló,de már öt éve szültem...). A kaját kellene megreformálni jobban,de így is nagyon odafigyelek. Azt tudnám lecsipni,ami az élvezeti értéke a kalorianak,az a bizonyos egy egy kocka csoki,kis szelet süti,napi kb kétszáz kalória.

De akkor mi élvezet van az evesben?

160 centinek lenni ezért is szívás.kisebb kaloriakeret.

65 vagyok,60nal éreztem magam igazán csinosnak,annál kevesebbel nem. Öt kiló...pedig fogytam húszat is,az is terhessegkor került fel. De nyavajas öt kiló..

ápr. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!