Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha egy 22 éves azzal viccelődi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 22 éves azzal viccelődik, h biszexuális, az mennyire igaz? Vagy gáz?

Figyelt kérdés
van egy fiú, és mondta h bi, de aztán mikor rákérdeztem mióta, azt mondta soha óta. és h ne higyjem el, csak vicc volt. és elkezdett viccelődni, h ő a pockos öregekre bukik. hm...nem tudom..tényleg lehet ezzel viccelődni? vagy minden viccnek a fele igaz?
2017. jún. 28. 22:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
4%

22 éves srác vagyok és teljesen biztosan tudom mondani neked, hogy semennyire nem bi a srác.

Ha az lenne már tudnál róla , másrészt jó ezen röhögni.

A haverokkal szoktunk ilyenekkel hülyéskedni, szerintem minden férfiben benne van ez a baromság.

2017. jún. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
huh..akkor jó megnyugodtam :') köszi
2017. jún. 28. 22:42
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Az is előfordulhat hogy tényleg bi és viccként állítja be, közben figyeli a reakciót és meg tud hátrálni ha negatív.
2017. jún. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
ahj ne már..és mikor fogja bevallani, ha tényleg az?
2017. jún. 28. 23:05
 5/16 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem poénkodni ezzel igenis gáz, illetve biszexként én sértőnek érzem saját magamra nézve. Kb. mintha viccesnek tartaná, hogy vannak ilyen emberek.
2017. jún. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

De lehet komolyan írta, sőt szinte biztos. Csak látta tényleg a reakciómat, és megijedt, h lehet nem fogok vele beszélni emiatt, és tagadta le.

De valamiért én nem bírom az ilyen embereket. Nem direkt, nem bántasbol, csak nem szeretek velük kapcsolatba kerülni..

2017. jún. 29. 00:38
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de szerinted egy biszex mivel rosszabb nálad?
2017. jún. 29. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem mondom azt h rosszabb. Hol írtam szerinted én ilyet?

Csak egyszerűn nem tudom elfogadni még. Nem ez a normális.

2017. jún. 29. 00:57
 9/16 anonim ***** válasza:
86%

Persze, nem rosszabbak, csak te normális vagy, ők meg nem. Teljesen korrekt.:D Falra tudok mászni ettől a hozzáállástól.

És amúgy ki határozza meg, hogy mi a normális? A média? A társadalom? Vagy esetleg te? Én kifejezetten annak érzem magam, és a világ legtermészetesebb dolga a számomra, hogy önmagukért szeretek bele az emberekbe, nem pedig azért a szervért, ami a lábaik között van.

2017. jún. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én ezt gondolom. Nekem nem normális dolog, h valaki a saját nemehez is tud vonzódni. És ezt nem a média, vagy a tarsadalom miatt gondolom így. Nem így lettünk megteremtve, h ezt mi elfogadjuk. De valakinek ez a természetes. Hát egészségére. Nyugodtan élje az életet. De engem hagyjon ki belőle az olyan. Ha valaki ezt nem tudja elfogadni, azzal nem tudok mit kezdeni
2017. jún. 29. 08:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!