Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lány vagyok és tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány vagyok és tetszik egy lány. Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 15 éves lány vagyok. Már kb egy féléve tetszik egy lány akivel nagyon jó barátok vagyunk több éve. Ő biszexuális, és volt már barátnője, de kb 3 hete szakítottak. Én is biszexuális vagyok , onnan tudom, hogy sok lányt már megnéztem és néhányhoz vonzódtam is, de a fiúk is tetszenek. Már volt egy pasim is. Vissza térve a lányhoz ő is 15 éves de én 4 hónappal idősebb vagyok nála. Beszélgettünk már sokszor biszexualításról meg ilyenekről. Tudja ő is, hogy én az vagyok. Néha észre vettem azt, hogy próbál közeledni felém pl: Filmet néztünk nála kettesben és a vállamra hajtotta a fejét és kicsit hozzám is bújt. Ő egy kicsit félénkebb és érzelmessebb típusú lány. Közeleg most az évvége és én akkor szeretném elmondani neki. Más iskolákba fogunk járni de egy városba ezért gondoltam azt, hogy ilyenkor akarom elmondani neki, mert akkor nem futnánk sokszor össze ha ő nem azonos érzelmeket táplálna irántam. De nem tudom a módját, hogy hogyan mondjam el neki. Mit gondoltok erről? Mit tanácsoltok? Előre is köszönöm a válaszokat! (homofóbok és előítéletesek kíméljenek kérem)

2017. máj. 14. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
10%

házid kèsz van már?

a sulival foglalkozz, hogy legyen belőled valaki. utánna is ráèrsz baromságokra.


olyan hogy biszex nem lètezik. ha egy nő tènyleg a fèrfiakat kívánja úgy istenigazából, az nem tud egy nőt is. sok nő megnèz más nőket hogy milyen csinos, meg milyen bomba alakja van. ez nem biszexualitás. ha a válladra hajtja a fejèt az csak barátság. sztem te összezavarodtál ebben a mai modern tumblr világban afelöl hogy mi vagy...mert most ez a divat.

szexuálisan kívánsz valóban egy nőt? el tudnád kèpzelni ès vágyat èrzel az iránt hogy szexuális kapcsolatot folytass vele? ha igen akkor esetleg....


de inkább foglalkozz a sulival mert ez rengeteg hátránnyal fog járni neked ennyi idősen ha felvállalod.erős felnőtt emberek is belerokkannak lekileg, a tarsadalom megbèlyegzèse miatt. a te korodban ne vegyèl ilyen terheket magadra.

2017. máj. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Előző köszönöm, hogy ilyen gyorsan válaszoltál. De egy szóval sem mondtam, hogy felválallnám. Főleg nem az én koromban. A lány sem vállalta fel csak nekem és a bátyjának mondta el. Nem, nem vonzódom még annyira szexuálisan a lányokhoz de még a fiúkhoz sem. Én még kicsit fiatal vagyok a szexhez ( bár valaki már 12 évessen elveszíti a szüzességét), de el tudom képzelni egy lánnyal is a szexet és nem zavarna ha egy lánnyal lenne az első. Amúgy köszönöm a tanácsot de szín ötös tanuló vagyok, és igen a házim is meg van. Nem lehetett volna egy kicsit finomabban fogalmazi?
2017. máj. 14. 14:52
 3/8 anonim ***** válasza:
2%
Am ez őrültség. Szerintem keress fel egy pszichológust. A saját nemeddel ez nem nőies. Olyan mintha két nemtelen jönne össze egymással. Ezt betegségnek nevezik kis kedvesemnek és rossz gondolkodásnak. Ha szerelemről van szó akkor férfi lehet csak . Férfi és női nem egyenlőt alkotnak és az nem betegség . Eredetileg is a jó isten minket úgy teremtett hogy a férfi és a nő szeresse egymást . Jobban teszed ha most figyelsz rám mielőtt az orvosok mondják neked mi bajok lesznek fizikálisan hogy milyen nemmel jösz össze. Ráadásul ennyire rettentően fiatalon. Hol laksz merre ? Hogy foglalkoznak veled szülők ? Ezt nem bántásból mondtam el neked persze én férfi vagyok és 18 éves na de azért ez már tényleg nagy gond lesz ebből . Főleg egészségügyi a lelki mellett . Ismerek a mostani gimiben olyan lányokat akik 3an vannak legjobb friendek és hát ketten elhatározták ezt a butaságot hogy együtt járnak ilyesmi. Suliba szerintem titkolják mert nem mutatnak jelet egymás felé de s valóságban ott ahol nem nyilvánosan látják őket maguk a betegséget terjesztik. Ezt te nem akarod ugye ?!
2017. máj. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A szüleim sokat foglalkoznak velem. Jó nevelést kapok/kaptam. Mindennap megbeszéljük, hogy mi történt aznap. Te se vedd sértésnek, de ez nem betegség. Tudom, nem bántásból irtad. Nézz utána az interneten, elvileg az emberek így születtek már. Én még nem hallotam olyanról, hogy pszichológushoz vitték az embert mert biszexuális. Mivel ez nem gyógyítható"betegség". Sok kisérletet végeztek már embereken, [link] ajánlom figyelmedbe ezt a videót ( nem vagyok transznemű) de ez a te saját véleményed. Ezt nem lehet "terjeszteni". Max vannak olyan emberek akik azt hiszik , hogy divat melegnek, transzneműnek vagy biszexnek lenni. Ezeket kellene inkább pszichológushoz vinni.
2017. máj. 14. 15:08
 5/8 anonim válasza:
97%

Szia! Látom eddig nem igazán kaptál kisegítő választ, de ha gondolod, nekem nyugodtan írhatsz, remélhetőleg segíthetek! Én is hasonló helyzetben vagyok mint te, azt hiszem érzek valamit a legjobb barátnőm iránt... na de a dolgok ennél egy picikét komplikáltabbak, mert én már elmondtam neki. :) Írj egy üzit, és beszélgethetünk erről, ha szeretnél. :)

15L

2017. máj. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2017. máj. 14. 15:15
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

hali sztem a lényeg h ne legyen ciki szituban pl ne az osztály előtt vagy ilyesmi.

a többi ha tetszel neki akkor sikerülni fog minden :)

2017. máj. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
79%

Jesszus, mennyi retardált válasz van. (már bocs) Semmi baj nincs azzal, ha egy lány biszex, csak a fogyatékkal élők nem tudják, hogy ez nem döntés kérdése. Az ő korában/korára már bőven kialakulhatott ilyesmi. Mielőtt hülyeségeket írtok, kérdezzetek meg egy pszichológust, vagy biológust, "mittudomain" kit. Nem menő a tudatlanság.


- egy hetero pasi

2017. jún. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!