Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi tetszik nektek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Fiúk, nektek milyen lányok jönnek be. NEM külsőre gondolok. Mert én nem beszélek ki senkit, mindenkivel kedves vagyok, a poénjaim is olyanok hogy ne bántsak meg vele senkit, segítek akinek tudok, de mégis az olyan barátnőmn aki tök felszínes(persze nem mindenkivel), durva másokkal, beszologat hozzá mennek a fiúk


Mi jön be nektek fiúk, az ha valakiben nem lehet megbízni?



2017. máj. 13. 23:46
 1/8 anonim válasza:
Bocsi ez nem válasz a kérdésre, de az amit a barátnődről leírtál (egyáltalán miért barátkozol vele, ha ez a véleményed róla?) , egyáltalán nem egyenlő azzal, hogy 'nem lehet benne megbízni'. Nem ismerem (bár komolyan megfordult a fejemben, hogy rólam van szó:D), nem próbálom védeni, de azért ne essünk túlzásokba.
2017. máj. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ez erdekes. nekem is van egy baratnom aki konkretan egy arogans bunko mindenkivel de a fiuknak meg is o kell o pedig csak valogat a rondabbakat csak ugy oda dobja nekunk... meg volt h nem jott be neki egy srac es kajra le alazta a sarga foldig es a srac meg mindig hajt ra.. jo igaz h nagyom szep a baratnom es o ezt tudja is magatol.. csak ugy sugarzik rola a magabiztossag.. lehet h ez kell a fiuknak h legyen kisugarzasod.. baratnom rohadt vekony 170 centi 46 kg tipikus modell alkat ja es ezt ugy h nem fogyokurazik sot annyit eszik mint egy egesz focicsapat csak jok a genjei.. formás... szoval.. a fiuknak ez jonbe.. az atlagos alkatu keedves csondes lanyoknak nincs eselye..
2017. máj. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 azért barátkozom vele mert velem nem ilyen
2017. máj. 14. 11:14
 4/8 anonim válasza:
Nekünk fiúknak változó, kinek mi. Valaki szereti ha úgy bánnak vele mit egy vödör szarral viszont van olyan is aki tényleg egy megértő társat keres. Mi fiúk egy lányban a legjobb barátot keressük, akivel lehet hülyülni, megbeszélni minden bajodat és bátran nyílsz meg előtte bármennyire is ciki a helyzet amiről épp beszélni akarsz vele. Teljes mértékben változó, az hogy ki hogy néz ki ízlések és pofonok. Van hogy lány ismerősöm aki nekem egyáltalán nem jön be de viszont van egy elég derék barátja akiről az ember nem mondaná azt hogy ronda. Nem kell fosni, úgyis lesz egyszer egy srác aki te neked lesz a "kicsikéd" és egyben a legjobb haverod is. 17/F
2017. máj. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2017. máj. 14. 17:28
 6/8 anonim válasza:
Ami még fontos, ha egy csávó összeszedte minden bátorságát hogy odamenjen hozzád akkor azért hallgasd meg ha úgy van, lehet a végére szimpatikus lesz :D Hidd el nem könnyű odamenni egy kiszemelt lányhoz :) Ja, és a továbbiakban sok sikert! :)
2017. máj. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ha tényleg CSAK a belsőt nézzük, téged választanának elég sokan. Hazugság lenne azt mondani, hogy egy "csúnyácska" lány (nem mondom, hogy az vagy, félre ne érts :) ), aki ugyan olyan belső tulajdonságokkal bír, mint egy szebb, a másikat választaná akárki - Szépség relatív, tudom, de ebbe már tényleg ne menjünk bele :DD-

Az elmondottak alapján szimpatikusabb vagy. Az embereknek az elérhetetlen dolgok kellenek, amiért tudnak küzdeni. Nem azt mondom, hogy legyél olyan mint ő, csak ez is benne lehet a dologban, hogy ezért "válasszák" őt.

Nekem személy szerint a kicsit visszahúzódóbb lányok jönnek be, akikben megbízhatok, hogy nem árulnak el, stb. Bár ez is teljesen egyénfüggő. Meg kell lennie egyfajta hullámhossznak kettőnk között, pl: volt már példa olyanra is, hogy egy olyan lányba szerettem bele, aki népszerű volt, kicsit flegma meg ilyenek.

Visszatérve rád: Kitartást, csak összejön majd valami, ha meg nem, az ő hibájuk :))

2017. jún. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egy aranyosabb, de önálló és magabiztos nem elszállt lány eléggé bejövős. Egyébként akiben nem lehet megbízni azt felrúgo- viccen kívül egyébként lehet más dolgok tetszenek rajta a fiúknak neked is vannak jó is rossz tulajdonságaid... Ne általánosíts..
2018. dec. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!