Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedvel-e a lány, ha ez szokott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jeremiás Gábor kérdése:

Kedvel-e a lány, ha ez szokott lenni?

Figyelt kérdés
Egy éve nem beszéltünk már, mert elég messze lakik, de most valahogyan mégis csak felvette újra velem a kapcsolatot és nem tudom eldönteni, hogy kedvel-e mert azt vallja magáról, hogy biszexuális, de közben megbeszéltük, hogy majd jön fel BP-re a nyáron, és ha egyszer megmutatják neki, hogy hogyan kell feljönnie, akkor utána majd akármikor felutazik hozzám, ha szeretném. De amikor megyek majd nyár vége fele hozzá pár napra augusztusban akkor majd csak mellette tudok aludni az ágyában. Volt már pár barátnőm, de ez mégis olyan furcsa nekem. Én kedvelem őt, de róla nem tudom eldönteni, mert van olyan hogy hétvégén miközben fürdik, vagy akármit csinál felhív beszélgetünk, de hétköznap kb. rám se ír, nem is ír vissza, csak hétvégén, pedig állandóan fent szokott lenni. Amikor mégis akkor meg olyan amiket írtam, aranyos, bókolgat, már ahogy lehet ezt interneten.. Vallani meg interneten nem szoktam, már csak a becsületem miatt se, inkább megvárom a találkozót. Én 17/F és ő 17/L

#tini #szerelem #biszexuális-e
2017. jún. 8. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
valószínű h kedvel mert ha nem kedvelne akkor nem keresne hétvégenként.Az h hétköznap nem ír rád meg nem válaszol annak lehet oka pl a szülői szigor is.hétköznap nem facebokozhat mert el veszi a tanulásról a figyelmet csak hétvégén engedik meg neki.Csak ezt nem meri másoknak mondani mert ciki h a szülei 17 évesen ilyen feltételeket szabnak.
2017. jún. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 Hétköznap is látni szoktam elég sokszor, hogy elérhető, és amikor írok neki reggel, például tegnap is irt, beszélgettünk, majd mondta, hogy majd lesz, mert indul suliba. Én ezt már az első óra után reagáltam le, elérhető is volt, de még azóta se olvasta el, és majdnem egész nap elérhető volt a szünetekben. Ja igen, nap közben küldött még egy mások platformon küldött egy képet, hogy suliban filmeznek, de ennyi volt azóta is az interakció.
2017. jún. 10. 01:39
 3/3 anonim ***** válasza:
attól még h elérhető az nem azt jelenti h gépnél van.nekem is volt olyan h be volt xelve a maradjak be jelentkezve holott nem voltam gép közelbe.Vagy este el felejtettem ki jelentkezni csak simán be xeltem akkor is másnap rá mentem a facre és egyből a honlapot adta ki be se kellett jelentkeznem.
2017. jún. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!