Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan bizonyosodhatnék meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyosodhatnék meg arról, hogy biszexuális vagyok? Csak úgy, ha kipróbálnám egy lánnyal is?

Figyelt kérdés

Több párkapcsolatom is volt már, de csak férfiakkal. Nőkkel még soha semmit nem próbáltam, viszont úgy érzem, vonzódom hozzájuk szexuálisan.

Van más mód a teljes meggyőződésre azt leszámítva, hogy együtt kell lennem egy nővel?


Előre is köszönöm a segítőkész válaszokat!

19/L



2017. máj. 30. 00:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Férfi létemre hasonlóképp voltam, mint vagy most Te. Húszon plusszig csak tudat alatt mocorgott az öntudat, hogy nekem nem elég ha csak csajokkal szexelek. Egy este aztán elmentem szülővárosom azon terére, ahol esténként pasik ismerkedtek egymással. Gyötört a rejtőzködő öntudat, hogy mi is van. Nem sokat kellett várnom, hamar leszólított egy ötven körüli pasi, hogy szívesen lesz*pna, én meg gondolkodás nélkül igent mondtam. Meg is történt ott azonnal egy félreeső fás, bokros helyen a beavatásom, és a felismerés, hogy más vagyok.

61/f/bi

2017. máj. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!