Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan bizonyosodhatnék meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyosodhatnék meg arról, hogy biszexuális vagyok? Csak úgy, ha kipróbálnám egy lánnyal is?

Figyelt kérdés

Több párkapcsolatom is volt már, de csak férfiakkal. Nőkkel még soha semmit nem próbáltam, viszont úgy érzem, vonzódom hozzájuk szexuálisan.

Van más mód a teljes meggyőződésre azt leszámítva, hogy együtt kell lennem egy nővel?


Előre is köszönöm a segítőkész válaszokat!

19/L



2017. máj. 30. 00:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nagyjából... igen, nemde? :)


Mi más módja lehetne?

De igazából: E tudnád képzelni magad egy szexuális aktusban egy másik hölggyel?

2017. máj. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, úgy érzem, el tudnám képzelni.
2017. máj. 30. 00:22
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt is, hogy kölcsönösen egymást eljuttassátok orgazmusig?
2017. máj. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen, azt is. :)
2017. máj. 30. 00:28
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Akkor nagyvalószínűséggel igen, az. De a puding próbája az evés, nemde? :)
2017. máj. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Valószínűleg. :D Köszi! :)
2017. máj. 30. 00:38
 7/11 anonim ***** válasza:
63%

Még ennyit kiegészítésnek:

Viszont minek mondanád magad biszexnek, konkrét tapasztalat nélkül?

Szóval, szerintem majd, jön, ahogyan jön, és meglátod...

2017. máj. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az vagy. 😊
2017. máj. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

Olyan nincs, hogy "kíváncsi", meg "csak kipróbálnám". Ha ezek beleférnek, akkor biszex vagy.


Aki teljesen hetero, az nem próbálná, meg nem kíváncsi. Ez ennyire egyszerű.


Nincs a biszexualitással semmi gond, de mivel a társadalom elítéli, és sokan maguknak is félnek bevallani, ezért jön a "kíváncsi hetero" duma.

2017. máj. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én anélkül is tudom, hogy kipróbáltam volna. Ugyanúgy ismerkedtem lányokkal, szerelmes is voltam beléjük, már kiskorom óta és sosem értettem, hogy ez miért "rossz", miért "természetellenes". (Anyám pl. elrángatott meg eltiltott a szomszédkislánytól, mikor rajta kapott bennünket. Homofób az egész családom.) Amikor barátról meg férjről beszéltek nekem, magamban azt gondoltam, hogy barátnőm meg feleségem is lehet, ha én úgy akarom. Végül nem jött össze, jórészt, mert féltem a társadalomtól, egy szürke kisegér vagyok alapból. Szóval nem keresek kifejezetten lányt, csak hogy "kipróbáljam", mert szerintem egy embert se szabadna így kezelni, és jelenleg jól elvagyok a barátommal, de ettől még tudom, hogy biszex vagyok. Ezt nem másoknak kell megítélni, ezt egyedül te tudod, te érzed.


20/L

2017. máj. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!