Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy mondjam el a szüleimnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szüleimnek hogy bisex vagyok?

Figyelt kérdés
Alapból nehéz dolog a coming out bármilyen formája de nálam ezt még az is meg nehezíti hogy valásos zsidó szüleim vannak akik iszonyatosan konzervatívok.Félek hogy ha ez elmondom akkor kitagadtak de viszont nem tudok így élni muszály hogy együtt tudják lenni azzal akit szeretek az mindegy hogy fiú vagy lány.Viszont abba 100%-ig biztos vagyok hogy egyáltalán nem fogják el fogadni amennyire ismerem őket megpróbálnak majd megváltoztatni

2017. máj. 25. 20:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene elmondani?
2017. máj. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben akkor mondanám el, amikor van egy azonos nemű párom, akit szeretnék bemutatni a családnak.
2017. máj. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezen gondolkodtam. Miért kell elmondani?
2017. máj. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Figyu, én a helyedben a lányokra koncentrálnék. Szerintem fogd fel pozitívan a dolgot. Ha meleg lennél, az nyilván nehezebb ügy lenne.
2017. máj. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Mert nem szeretném folyton megjátszani magam és utálok titkolozni föleg a szüleim előtt.

Van párom már lassan 8 hónapja és szeretem ezért nem szeretném eltitkolni.Azt szeretném hogy elfogadják.

2017. máj. 25. 20:55
 6/17 anonim ***** válasza:
93%
Jobb úgy élned velük, hogy majd lenézően tekintenek rád ezek után? Főleg úgy, hogy tudod is, hogy emiatt el fognak ítélni? Szerintem ne tedd, ha ebben teljesen biztos vagy. Az én barátnőm is bevallotta az édesanyjának, hogy leszbikus, azóta szörnyen megromlott a kapcsolatuk, épphogy a lakásból nem rakta ki, de folyton csak bántást kap tőle, igaz, "csak" szavakkal. Nem tudom, hány éves vagy, de szerintem várd meg, míg el tudsz szakadni a szüleidtől egy külön lakásba, és csak ezek után mondd el a dolgot, nehogy nagyon ráfázz, ha tényleg képtelenek ezt elfogadni, bár biszexuálisként még gyermeked is lehetne, szóval ez még kisebb "gondnak" is tekinthető lenne részükről, persze ha ígyis-úgyis elítélnek minden "más" embert, akkor nem érdemes beszélgetni velük erről szerintem. 20/L
2017. máj. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha biztos vagy benne, hogy semmi toleranciát nem tanúsítanának feléd, csak megváltoztatni, kitagadni, netán eltiltani a párodtól próbálnának, akkor szerintem is hagyd a francba. Ráérsz vele, ha már különköltöztél.

Tudom, hogy nehéz, én is biszex vagyok, családom nem tudja. Lett volna kiről mesélnem nekik (majdnem 2 éven át), de nem tettem meg, mert éppen elég bonyolult az élet egy ilyen jellegű konfliktus nélkül is.

2017. máj. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
25%
Mi köze a szüleidnek ehhez? Én se ülök le megbeszélni anyámmal, hogy 21 centis a farkam.
2017. máj. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%
De te eleve túl jófej vagy, hogy válaszolj, akkor minek írsz ide?
2017. máj. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Leginkább a jelenlegi párom miatt akarom felvállalni ezt a dolgot nem akarom hogy úgy érezte hogy bárki előtt is szégyenlem mert nem így van .Bár azzal még nem kísérletezés hogy haza viszem bemutatni de megpróbálom felvállalni lesz ami lesz.

Kedves utolsó nem érek rá itt ücsörögni a gyakori kérdések előtt egésznap és várni a válaszodat

2017. máj. 28. 07:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!