Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Most biszex vagy hetero vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most biszex vagy hetero vagyok?

Figyelt kérdés

Alapjáraton a csajok jönnek be, viszont izgatnak a női ruhák, a csajos dolgok, mint pl a sminkelés (nem feltétlen magam, habár azt is kipróbálnám :D) hanem mikor egy nő a közelemben sminkel szépítkezik, körmözik, szőrtelenít..

aztán emellett, igazából a pasikra nem izgulok, sőt nem jönnek be. Néha megnézem őket, de semmi több. Viszont a farok a bejön, vagy dildo vagy műfarok.. szóval ha análisan izgatnak ezzel akkor azt élvezem, tehát pl hagynám, vagy akár élvezném ha egy pasi megdugna.. de smárolni tuti nem smárolnék vele..

Csaj felcsatolhatóssal, simán bejön. Nem miden nap nyilván.. de néha azért mehet a szerepcsere.

Ja, igen.. a női ruhák is vonzanak, akár csak buliból fel is vennék egy egy darabot a kíváncsiság kedvéért.


De mondom, alapjáraton a csajok jönnek be, ha puncit látok áll mint a cövek.. cicik fenekek, hosszú haj.. finom vonalak, wáá :D


Na most mi vagyok? azon kívül, hogy fura alak.. Biszex, vagy hetero? vagy anál fetisiszta?



2017. máj. 23. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Biszex vagy az enyhébb fajtából. (A biszexualitásnak ezernyi típusa van.)


Én pl szeretem más srácok seggét dugni, esetleg szopatni őket. Farkat kóstoltam már, de az nem nagyon jött be. Csókot nem tudok elképzelni.

Az utcán inkább a nőket nézem meg, szerelmes csak nőbe tudok lenni és kapcsolatot és egyszer majd családit is nővel tudok elképzelni. De attól még kefélek néha egy jót egy másik sráccal.


Csak azért írtam le magamat, hogy értsd, biszexből ezernyi fajta van. Én is biszexnek tartom magam, csak egy másik "altípusból". Semmi baj ezzel. Te is biszex vagy. Legyél tisztában magaddal, aztán hátha hamarosan eljön az idő hogy ki is éled a vágyaid a valóságban is. Én azt mondom megéri. Ha elfogadod magad, az nem azt jelenti hogy onnantól minden évben kötelező a részvétel a melegfelvonuláson, vagy hogy arról bárkinek is tudnia kellene a családi/baráti/ismerősi köreidben.


24/f

2017. máj. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, na nekem a srác dugás már nem menne!


Persze tisztában vagyok ezekkel a dolgokkal, egészséges önbizalmam is van, szóval nem fordulok be magamba, mert ez ne lenne normális vagy hasonló.. a magamutogatás meg nem kenyerem:)

Ha engem izgat akkor csinálom/csinálni fogom. Amíg másnak ezzel nem ártok addig miért ne..?

2017. máj. 23. 22:50
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom, szerintem nem vagy biszex. Mármint, nem vonzódsz a srácokhoz, akkor az valahogy mégsem biszexualitás.


Én inkább fétisnek mondanám a tiédet. Tehát nővel szereted csinálni, de néha eltudnád képzelni valami extrával, ami másoknál diáklány ruha vagy piros tűsarkú, az neked a felcsatolható :D Olvastam róla, hogy nyugaton elvileg egyre nagyobb "divat", hogy a srácok megkérik a barátnőjüket, hogy dugják meg őket egy felcsatolhatóssal, szóval veled is valami hasonló lehet.


Ha biszex lennél akkor vonzódnál a srácokhoz is szerintem. Legalább is én voltam már biszexekkel, de ő nekik pont, hogy semmi ilyen fétisük nem volt, csak szerettek megdugni és megszopatni :D

2017. máj. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hagyni egy csajnak, hogy megdugjon felcsatolhatóssal, még nem biszex hajlam, viszont egy srácnak hagyni, hogy a saját péniszével hatoljon beléd, szerintem már igen.:D

Egyébként én sem tudnám meg mondani, mi a pontos neve ennek, kicsit olyan, mintha lakozna benned egy női én, ami bár nem domináns része a személyiségednek, időközönként a felszínre tör.:D Egy kis fetisizmus, egy kis biszexualitás, egy kis transzvesztitizmus egybegyúrva, esetleg enyhe genderfluiditás.

Remélhetőleg jönni fog valaki, aki otthonosabban mozog a témában nálam, mindenesetre nem hinném, hogy kötelező nevet adni a dolognak, egyszerűen csak ilyen vagy, és csá.

2017. máj. 24. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

3

Idézet a kérdezőtől:

"tehát pl hagynám, vagy akár élvezném ha egy pasi megdugna"

2017. máj. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!