Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyire elítélendő, amit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elítélendő, amit csináltam?

Figyelt kérdés
40 éves nő vagyok, a parom fél éve külföldön, és még egy fél évig nincs itthon. Nehezen bírtam egyedül, ha magamnak csinálom elélvezek, de nem elégülök ki. Az egyik barátnőm biszex, de ferje van, es nagyon régen nem volt nővel. Nem részletezném, a lényeg, hogy a szülinapján kicsit ittunk, és hagytam, hogy kielégítsen. Soha nem hittem volna magamról, azt sem, hogy megcsalom a párom, azt meg végképp nem, hogy nagyon élveztem amit a barátnöm csinált. Ha nő elégített ki, az megcsalásnak számít? A baj még az, hogy másra sem tudok gondolni, csak hogy újra szeretném..
2017. máj. 23. 22:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
86%

#10

Ha szereti a pasiját, akkor titkolózik előtte? Érdekes felfogás.

2017. máj. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
13%
#11 mégis mitől lesz jobb bármelyiküknek is, ha bevallja? ez mindig csak önnyugtatás és csakis a saját lelkiismeretfurdalásuk miatt teszik az emberek, sose a másikért
2017. máj. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
92%

#12 Igazad van. Nehogy már még véletlen ismerje egymást két ember, aki össze akarja kötni az életét.

Szerintem a számla tartozásom se mondom el. :S

Csak magamat nyugtatnám vele.

2017. máj. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
a számlatartozásod egy hosszabb ideig kiható esemény, mint egy egyéjszakás kalnd
2017. máj. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
#12, azért tetszik az emberek, mert a párkapcsolatnak az lenne a lényege, hogy legalább egy nyamvadt személy legyen a világon, aki előtt semmilyen szinten nem kell megjátszaniuk magukat/aki el tudja fogadni őket minden hibájukkal, múltbeli fekete foltjukkal együtt. Másrészt a párjuknak is joga van tudni, hogy pontosan kivel is terveznek hosszútávon, netán örökre együtt lenni. Ez szimplán elvi kérdés, csak azért, mert te nem érted, nehogy már még az legyen az önző, akinek van lelkiismerete.
2017. máj. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
#15 az emberek önzők csak "elvi" kérdést csinálnak ebből, mert magukat akarják megnyugtatni, a saját lelkiismeretüket.
2017. máj. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#16 Így van az emberek önzőek. Pontosan ezt vallják be a beismeréssel. Komolyan az álszentséget, a hazugságot, a másik ember bizalmának az elárulását akarjuk relativizálni azzal, hogy a bevallás is önzés?

Óriási képmutatás.

2017. máj. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#16, szerintem meg pont az nyugtatja a saját lelkiismeretét, aki úgy áll hozzá, mint te. "Jaj, hát megcsaltam, de annyira nagylelkű vagyok, hogy inkább nem mondom el neki, nehogy fájjon szegénynek." Ha annyira a párod érdekeit/érzéseit akarod előtérbe helyezni, akkor k**va egyszerű a megoldás: nem kefélsz félre.
2017. máj. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Megcsalod ráadásul egy másik nővel.. jobban nem tudtad volna szerencsétlent megalázni? 40 éves nő és ennyi esze van..
2017. máj. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!