Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Elitélendő ha kisgyerekes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elitélendő ha kisgyerekes anyaként arról fantáziálok milyen lehet nővel, vagy párral együtt lenni?

Figyelt kérdés
Sose próbáltam még lánnyal,de nagyon vonz a gondolat milyen lehet. Vagy egy párhoz becsatlakozni.
2016. nov. 7. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy gyereked van, még Nő maradsz, tele szexuális vágyakkal, fantáziákkal. Ne félj megélni ezeket!
2016. nov. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
25%
Egyedülálló anyuka vagy? Ha igen, akkor nyugodtan próbálkozhatnál is ezekkel a dolgokkal.
2016. nov. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy elítélendő, tedd amire vágysz, de jól válogasd meg a partnered.
2016. nov. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Osztom az előttem szólók véleményét.

Párod van? Benne lenne?

2016. nov. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Senk nem fog elítélni érte, én 34 évesen voltam először nővel.Ismerek befolyásos, magasbeosztású nőt, akiről nyílt titok, hogy néha nőkkel is van viszonya.Mondanom sem kell senknek nincs rá egy rossz szava sem.Attól,hogy gyereked van még jogod van boldognak lenni. Együtt vagy még a kicsik apjával?
2016. nov. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Együtt lakunk a gyerek apjával,de nem a legjobb a kapcsolat.

Talán ezért is probalnék ki vmi újat. Amikor még minden jó volt ő akkor se lett volna benn egy hármasba amúgy.


Nincs is lehetőségem valóra váltani ezeket a titkos fantáziákat,ha nem melozok a gyerekkel vagyok. Nagy szülő nincs a közelben h vigyázzon kicsit a picire. Ha meg pl dolgozik este az apja akkor se hivhatok ide egy csajt(nem is ismerek senkit aki benne egyébként)

2016. nov. 7. 20:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem! :)
2016. nov. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Igaz valószínűleg lefoglal a család igazgatása, de szerintem mindenkinek vannak különféle vágyai. Én úgy gondolom, hogy a férjeddel együtt kell az ilyesmit megbeszélni, semmiképpen nem a háta mögött. Szerintem nincs az a férfi aki ne álmodozna 2 nőről :)
2016. dec. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem. azzal és úgy sexelsz ahogy akarsz.

ne nekünk akarj megfelelni.

2016. dec. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!