Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyire elítélendő, amit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elítélendő, amit csináltam?

Figyelt kérdés
40 éves nő vagyok, a parom fél éve külföldön, és még egy fél évig nincs itthon. Nehezen bírtam egyedül, ha magamnak csinálom elélvezek, de nem elégülök ki. Az egyik barátnőm biszex, de ferje van, es nagyon régen nem volt nővel. Nem részletezném, a lényeg, hogy a szülinapján kicsit ittunk, és hagytam, hogy kielégítsen. Soha nem hittem volna magamról, azt sem, hogy megcsalom a párom, azt meg végképp nem, hogy nagyon élveztem amit a barátnöm csinált. Ha nő elégített ki, az megcsalásnak számít? A baj még az, hogy másra sem tudok gondolni, csak hogy újra szeretném..
2017. máj. 23. 22:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%

Ha van egy kis gerinc benned, akkor elmondod "párodnak".

Hogy számotokra mi, azt majd eldöntitek.

2017. máj. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
De megcsalás ám!
2017. máj. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
23%

Kaland és megcsalás teljesen más műfajok.


A kaland nem "komoly" dolog. Olyankor az ember nem kívánja felrúgni a meglévő JÓ KAPCSOLATÁT. Egyszerűen testi- lelki örömöt keres magának.


A kaland lelki terhét a kalandozó VISELI. NEM TERHELI EZZEL A PÁRJÁT.


A megcsalás komoly dolog, megcsaláskor az ember változtatni akar a meglévő MÁR NEM JÓ kapcsolatán. És ezt már kötelező elmondani.

2017. máj. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Aham 3-as.

És aki a jó párkapcsolatában csalja meg a másikat? Esetleg párkapcsolat elején? Arra milyen sz.rszagú kifogásod van?

2017. máj. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

#3 Lajos... Nem jól tudod, ne haragudj. Ellenben remek kifogást csináltál. Tényleg nagyon jó lett. Már már hihető is. :D


Megcsalásban ott a "csalás", ez akkor következik be, ha a közös, konszenzusos kereteket szánt szándékkal áthágod.

A hazugság erről vagy a bevallás más kérdés.

Attól függ a megcsalás, hogy

1: Egyáltalán ki lettek-e kristálytisztán mondva ezek a keretek?

2: Konszenzusosak voltak-e?

3: Áthágtad-e ezeket?


Rettenetesen egzakt és tiszta fogalom.


Ezek a keretek viszont lehetnek bármilyenek, ez csak a két emberen műlik.

Ahogy a jogban, úgy itt sincs utólagos szabályozás. Minden keretet előbb meg kell hozni közösen, csak utána lehet érvényben.

2017. máj. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

#3 Elmesélted a minta példáját annak, hogyan kell megalkudnod a saját lelkiismereteddel.

Nem véletlen ennyire elbaszottak a mai gyerekek, ha ti neveltétek őket. :D

2017. máj. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%

Még itt, GyK-n is ritkán olvasok akkora agyrohasztó ökörséget, mint a 3. komment. Senkit sem hallottam korábban ilyen szépen megideologizálni a félrekúrást.:D


Egyébként igen, a párodtól kell megkérdezned, hogy elítélendőnek tartja-e. A szememben hibát követtél el, leginkább mert úgy mentél bele a dologba, hogy fogalmad sem volt, mit gondol a másik az ilyesmiről. Hogy nálatok mi fér bele és mi nem, illetve mi a bocsánatos bűn, azt nem mi fogjuk eldönteni, hanem ti.

2017. máj. 24. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
7%
Visszakérdeznék: milyen szempontból ? Hiszen itt arról van szó, hogy a természettől kapott valamilyen testi igényedet elégítetted ki, ez örömet okozott és megnyugodtál (időlegesen). Gondolom, nem a barátnőddel akarod leélni hátralevő életedet. Miért lenne elítélendő az, ami másnak nem árt, nem okoz kárt, neked viszont örömet ad.Ha valaki imádja az operát és elmegy a párja nélkül (aki nem szerei az operát) operába, az elítélendő ?
2017. máj. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Én simán kidobnálak ezért, amúgy sem tudnék lefeküdni olyan nővel, akiről tudom, hogy még egy másik nővel is bármikor megcsalna. Gerinctelen vagy.


Ha szemernyi jó érzés is van benned, elmondod a másiknak.


(amaz meg mi a fenét keres kint? hogy hagyhatott itthon?)

2017. máj. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
7%
Ha szereted a pasid, akkor nem mondod el neki és nem lesz semmi gáz. Ha elmondod csak rosszabb lesz mindkettőtöknek.
2017. máj. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!