Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Imádom úgy verni a farkam,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádom úgy verni a farkam, hogy van a fenekemben valami vastag, ami kitölt, főleg, ha a nyílásomat ingerli, nagyokat lövök. Ez mennyire elítélendő? Le kéne róla szoknom?

Figyelt kérdés
2016. nov. 21. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell rola leszoknod, nem elitelendo. Ha elvezed csinald.
2016. nov. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
És arra is vágysz, hogy egy fiú csinálja neked? Vagy csak maga az érzés tetszik?
2016. nov. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam már rá, milyen lenne, ha fiú lenne bennem, és felizgat a gondolat.
2016. nov. 21. 18:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
És ha egyszerre dugnak és verik a farkad is ? :P
2016. nov. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy élvezd a szexet ahogy neked jól esik. Igazándiból a szexben szabad minden amíg az másnak nem okoz maradandó lelki, vagy testi károsodást. Tehát ha valakit a fojtogatós erőszakolós szex pörget fel, és élvezi ha kiszolgáltatott helyzetben van, az másnak lehet, hogy perverz, de amíg a résztvevőknek ez OK, addig élvezzék kedvükre.

Ha te így szereted, csináld így. Egyébként az ánusz érzékeny és belülről meg elérhető a prosztata ami izgató. Igazándiból ezzel semmi gond nincs.

2016. nov. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
98%
Dugnálak
2016. nov. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Régebben párszor kivertem úgy, hogy két ujjammal egy kis síkosítóval vagy testápolóval ujjaztam magam. Na az orgazmusom óriási volt.

Nagyot isspricceltem, szerintem eszméletlen jó.

Bár ez még évekkel ezelőtt volt, nem gondoltam még rá,hogyújra kellene...

2016. nov. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így vagyok, szeretem magam análisan izgatni. De nem tartom magam se melegnek, se biszexnek. A gondolattól is kifejezetten undorodom, hogy valakinek a farka legyen benne.
2021. nov. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!