Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Megbizonyosodtam róla, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbizonyosodtam róla, hogy biszex vagyok. Ez mennyire elítélendő?

Figyelt kérdés
nő vagyok, ha számít

2014. dec. 6. 22:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért lenne ez bármennyire is elítélendő?
2014. dec. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
A női még divat is!
2014. dec. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nem ezt tartom normálisnak. bár mások felett nem ítélkezek, de szerintem a heteroszexualitás az egyetlen normális beállítottság
2014. dec. 6. 22:51
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Rajtad kívül szerinted kit érdekel, hogy te mit tartasz normálisnak?
2014. dec. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem az. Ne érdekeljen mások véleménye. Ha felvállalod, lesznek gondjaid az életben, de azok enélkül is vannak, viszont ezek a problémák nem érnek meg annyit, hogy ne légy önmagad miattuk. Nemrég derült ki az egyik legjobb barátomról, hogy meleg. Katolikus család, katolikus iskola, szóval gondolhatod... De pár hét után szinte már senkit sem érdekel, elfogadták, mert attól még ugyanaz az ember maradt, kit érdekel, hogy mit csinál a hálószobában? :)
2014. dec. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan arra vagy kíváncsi itt mit fognak szólni hozzá az emberek? Kit érdekel? A lényeg, hogy te boldog legyél. Én nem ítélek el senkit szexuális irányultsága miatt, vannak akik igen, de azokkal nem kell foglalkozni, sok megkeseredett, undok, tudatlan ember van a világon, aki azt hiszi él pedig sosem élt igazán...


Amúgy tudok ajánlani neked egy filmet, remélem tetszeni fog: Adéle élete 1-2. fejezet (könyv adoptáció)

2014. dec. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

köszi, majd megnézem:)

csak kiváncsi vagyok hogy állnak hozzá az emberek. bár nem készülök kérkedni vele. szerintem ez magánügy

2014. dec. 6. 22:58
 8/14 anonim ***** válasza:
szerinted ez nem normális, és magánügy, akkor tényleg nem tudom, mit vársz tőlünk. mondjuk azt, hogy jó úton jársz, "titkold és szégyelld"?
2014. dec. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
semennyire. következő kérdés?
2014. dec. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

talán a véleményetkre vagyok kiváncsi?

nekem megvan a sajátom.

2014. dec. 6. 23:02
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!