Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hol ismerkedhetnék biztonságos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék biztonságosan interneten?

Figyelt kérdés
Egyszerűen lehetetlennek találom az ismerkedést interneten, főleg így, hogy nem szeretném világgá kürtölni mi vagyok, ne éljenek vissza képeimmel, nevemmel. A való életben meg elég kevés lehetőségem van, mivel ahol élek, ezt nyíltan felvállalni felérne egy öngyilkossággal.

2017. márc. 3. 00:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak Te vagy így :(
2017. márc. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Fiu vagy, vagy làny ? :D
2017. márc. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Seila ***** válasza:
100%
Szeintem a sok korrupt és kamu neten, még talán a Facebook. :D
2017. márc. 3. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
20 éves fiú vagyok....
2017. márc. 3. 04:42
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
2017. márc. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindenkinek mutagatni magad, de attól még ugyanúgy lehet ismerkedni neten.
2017. márc. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre én is kíváncsi lennék aki tud ijen oldalt az írjon privátot 17/f
2017. márc. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

Rohadtul nincsenek fogalmaid a valóságról, igaz?


1. Nyilvános, mindenki által látható fényképeket nem kell megadnod a legtöbb helyen. De azt felejtsd el sürgősen hogy te nem küldesz képet a találkozóig. Csinál ilyet normális ember? Nyilván nem. Miután profil leírás és kiírt adatok alapján felvetted a kapcsolatot valakivel


2. Nem kell szinte semmit tudnotok egymásról. Facebookot nyilván soha ne adj meg és ne is facebookos képeid legyenek oda magadról. Még ha személyes találkozáskor találkoztok, akkor is bármilyen keresztnevet hazudhatsz (ha annyira paranoiás vagy), vezetéknevet meg nyilván nem kell megadni.


3. Rólam a partnereim egyedül a keresztnevem tudják és azt hogy hol lakom. Ez akkor is igaz volt, amikor egy sráccal majdnem fél évig heti szinten találkozgattunk.

Ja meg persze mobilszámot illik cserélni azért, mert az eléggé jelzi hogy komolyan gondolod (pont úgy mint a képcsere), de ha a másik nem titkosügynök, akkor abból sem derít ki semmit. És persze a telefonodba se úgy legyen beírva a száma, hogy "Homokos szeretőm".


4. Nagyon alaptalanok a félelmeid. Még csak soha nem is hallottam olyanról, hogy valakit ezzel zsaroltak volna. Pláne ha betartod a fentieket, akkor meg még kevésbé lesz majd ilyen.


Érdekes módon nekem megy elég jól az ismerkedés a neten srácokkal és 4 év alatt, miközben több tucatnyi sráccal osztottam meg a képeimet, még sosem volt belőle baj, pedig egy 150 ezres városban élek. Kérlek ne legyél ennyire paranoiás. Rólam sem tudja a világon senki, hogy biszex vagyok. Se a családomból senki, se a barátaim közül senki, se ha volt barátnőm/szerelmem, akkor ő sem.


23/F, biszex

2017. márc. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen aki elottem irt teljesen jogos. Igy barmilyen oldalrol legyen szo ugyse adod ki magad teljesen. De kepet mindenkepp kuldj (ahogy leirtak : facebookosat) de ugy azt hiszik h fake vagy vagy komolytalan vagy lehet nem is tetszenetek egymasnak esetleg vagy barmi, igy a kritikus helyzeteket mindenkepp elkerulned.
2017. márc. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne facebookosat***
2017. márc. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!