Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Főként lányok válaszát várom....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főként lányok válaszát várom. Hogy ismerkedhetnék/közeledhetnék/flörtölhetnék biszexuális/leszbikus lányokkal? Honnan tudom valakiről, hogy az e? L/18

Figyelt kérdés

A szüleim tudják, hogy biszex vagyok, de a közvetlen környezetem nem, csak a legjobb barátaim.

Elég tapasztalatlan vagyok a lányokkal való ismerkedés területén, honnan tudom, hogy a lány is vonzódik a lányokhoz? Honnan tudom, hogy flörtöl e vagy csak kedves. Vannak valamilyen jelek?

Nem kell regényt írni, csak egy két tipp elég lenne, vagy tapasztalat, hasonlók.

Előre is köszönöm azoknak akik értelmesen válaszolnak.



2015. szept. 11. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A mai világban elég sok lehetőséged van erre vannak társkereső oldalak,bárok és néha néha a véletlen is közbeszól!

Én is biszex vagyok volt már barátom és jelenleg egy lány lopta el a szívemet!mi a suliban találkoztunk,jóba lettünk nagyon sokat beszélgetünk és így derült ki hogy mind a 2en bik vagyunk!ezek után valahogy magától mentek a dolgok és ilyenkor nem kell extrém dolgokra gondolni ugyan úgy ment (legalábbis nálunk)az udvarlás mint mikor barátom volt filmezés,sétálás egy idő után puszi az arcra...! :)

Na szóval az a lényeg hogy nem kell félni és rágörcsölni erre az egészre ha ott leszel úgy is menni fog a dolog! :3

2015. szept. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem elég, ha ismersz egy ilyen lányt, általában a baráti körében akad még több leszbikus és így is megismerhetsz valakit akivel összejöhet. Máshogy nem igazán, esetleg ha itt ismerkedsz vagy tumblin, de élőben én nem látok erre sok esélyt :D külső alapján néha ki lehet szúrni, pl a butchokat, de a lányos lányokon nem látszik nagyon. Ha gondolod írj, van egy "pár" meleg ismerősöm :D
2015. szept. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
előttem szólókkal értek egyet és szinte én is csak ezt tudom elmondani. társkeresőn nem mondom azt , hogy több esélyed van, de megéri megpróbálni :D itt is ugyan úgy ismerkedhetsz. ha szeretnél írj nyugodtan. :) 16/L
2015. szept. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is baromi nehéz hasonló korú biszex lányokkal ismerkedni, a társkeresők tele vannak kamu profilokkal...17/L
2015. szept. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Villám7 válasza:
100%

Manapság nehéz megállapítani hogy ki az és ki nem...Egyébként semmi külső jelek nincsenek erre, ezért nagyon nehéz. Én megpróbálkoztam ezzel a társkeresős dologgal is de hát inkább abba hagytam az egészet mert az előttem szólót idézve : " tele vannak ezek az oldalak kamuprofilokkal" és nehéz kinyomozni ki a valódi ki a kamu...nekem ehhez nincs erőm.

ui. Én is épp keresek csak minden hiába...L/18

2015. szept. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
szerintem legyél merész. nekem barátnőm biszex és ő úgy szokta csinálni, hogy aki tetszik neki azzal beszélget és rákérdez. azt mondta ilyenből még sose volt nála balhé vagy proléma :DD nemtudom.. lehet egy próbát megér
2015. szept. 28. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!