Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hol ismerkedhetnék biszex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék biszex lányokkal Szeged és környékéről?

Figyelt kérdés

Nagyon vágyom már rá, hogy egy másik lánnyal is legyek, és arra is, hogy párommal együtt legyek egy másik lánnyal. Csak nem tudom hol tudnék ismerkedni, az ilyen szexpartner-keresős oldalakban nem nagyon bízom.

Van valakinek érdemi tanácsa a témával kapcsolatban?

19L 21F



2014. jan. 20. 19:26
 1/2 theluckyone válasza:
56%
Ez nagyon undorito . Hogy sullyedhet le valaki idaig , ne haragudj nem akarlak megserteni , de ez gusztustalan.Egy kapcsolatban , csak ket embernek van helye .
2014. jan. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nyilván más az értékrendünk, én megértem, hogy te ezt gusztustalannak tartod, ezzel semmi gond nincs. Nekünk belefér a kapcsolatunkba, vagyunk már olyan régóta egy pár, hogy el tudjuk dönteni és meg tudjuk beszélni, hogy mi miket szeretnénk. :)
2014. jan. 22. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!