Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szegeden Jate 18+ szilveszterkor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szegeden Jate 18+ szilveszterkor?

Figyelt kérdés

Esetleg 14/16+ -os helyek szilveszterkor?

Jate, ha 18+, akkor mennyire komolyak a biztonsagiak? Olyan, mint sing (azaz mas szemelyievel lazan beengednek), vagy komolyabb? :)

17/l



2013. dec. 27. 19:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
Fordítsd le ezt nekem.
2013. dec. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
ha nem szegedi vagy, legalabb ne kotekedj ;)
2013. dec. 27. 19:59
 3/15 anonim ***** válasza:
Fordítsd le ezt nekem.
2013. dec. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Fordítsd le ezt nekem.
2013. dec. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

A szegedi Jate club altal megszervezesre kerulo szilveszteri buliba kizarolag 18. eletkorukat betoltott bulizasra vagyo fiatalok lephetnek be, vagy az alattiak is?

Esetleg Kedves Valaszolo(k) tudnatok mondani egyeb szorakozohelyeket, amelyek bulit szerveznek dec. 31-en?

-remelem igy megfelel-

2013. dec. 27. 20:12
 6/15 anonim ***** válasza:
Mindjárt más.
2013. dec. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
es igy talan tudsz nekem konkret valaszt adni? vagy csak kotoszkodsz? mert ugyebar tokeletesen ertheto volt az elso szoveg is.
2013. dec. 27. 20:21
 8/15 anonim ***** válasza:

Csak, hogy ne szakadjon meg a trollkodás:


18. életkorukat? Nem inkább életévüket?


Egyébként egy próbát megér, legfeljebb nem engednek be, és kész.

Inkább szervezzetek házibulit, mi is azt csináltuk, amíg nem mehettünk be szórakozóhelyekre.

2013. dec. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem tudok,mert nem vagyok Szegedi,de az ott élők így már érteni fogják.

Egyébként gratulálok! Megtanultál fogalmazni! :)

2013. dec. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
nem fogok kotoszkodni. azert, mert valami bena, hosszu mondatban van megfogalmazva, nem jelenti, hogy "megtanultam fogalmazni". tudok fogalmazni, de a gyk-n az igenyesseg teljes hianyat tapasztalva egyszerubb igy. nem kell mindig bonyolultnak lenni. A boltban sem igy kersz kenyeret: Kedves Holgyem. Szeretnem megkerni, hogy az On mogott allo kenyerespolcrol sziveskedjen leemelni egy feher buzaorlemenybol keszult, eleszto-eljarassal kelesztett ropogos cipot.
2013. dec. 27. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!