Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lánnyal hol ismerkedhetnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánnyal hol ismerkedhetnék biszex srácként?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hogy biszexnek valljam e magam de eddig csak három fiú barátom volt. Most elkezdtem érdeklődni a lányok iránt, még nem feküdtem le lánnyal de szeretnék nagyon hogy milyen érzés lánnyal szeretkezni. Hol tudtok ilyen lehetőséget ajánlani ahol egy lánnyal ki tudok alakítani hosszabb laza kapcsolatot kötelezettségek nélkül? Olvastam azt is hogy meleg boszik is hajlandóak lefeküdni úgy is sráccal ha meleg.


24/f


2015. nov. 3. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha nem vered nagydobra, hogy bi vagy és rendes heteroként keresel szexkapcsolatot az miért nem jó? De egyébként sok nőt izgatnak a bi pasik többesben ;-)
2015. nov. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom azért nem jó, mert mi van ha mégse élvezi vele a szexet vagy még szex előtt meggondolja magát? Mégiscsak megnyugtatóbb, hogy a lány tudja, hogy mi a helyzet.

"De egyébként sok nőt izgatnak a bi pasik többesben ;-)"

Ez tapasztalat? Lányok írjatok! :D

2015. nov. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) Ahogy leszűrtem és egy csajnak mondtam hogy bi vagyok, hát ó
2015. nov. 3. 16:06
 4/4 A kérdező kommentje:
Teljesen kiakadt hogy én ezt képzelem stb.. :D Nem tudtok olyan közösséget ahol sok sok bi csaj van és közvetlenek? Am tök jó hogy sok csaj szereti a biszex pasikat, de az én társaságomban nem talalok. :D :// Bocsi az előzőt elküldtem véletlenül.
2015. nov. 3. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!