Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csúnya meleg srácokkal hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya meleg srácokkal hol ismerkedhetnék?

Figyelt kérdés
Hátha ők nem vernek át, mint a többi...

2014. dec. 28. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Itt.
2014. dec. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Priviket várok:)
2014. dec. 28. 14:08
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Mindig elszomorodom, amikor valakiről nem csak egy, hanem sok szomorú dolgot olvasok.


Szegények nem csak csúnyák, de még bu-.zik is? :(

2014. dec. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Hát en kib@..szott ronda vagyok, ha meglátnál szerintem hánynál egy nagyot. Bibircsokos arc nagy ferde orr sánta vagyok és mindezek mellé még c.. GÁNY
2014. dec. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az a baj h sokan szórakoznak csak és nem komoly:( Én csak egy havert akarok aki néha szexelne is... Nem sok..
2014. dec. 28. 14:16
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

3

mert te gyönyörűség lehetsz mi???

2014. dec. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

6:

Nem írtam ilyet, de ez hogy jön ide?


De érted mit mondok. Csak rossz hallani, hogy valakinek nem csak egy előnytelen tulajdonsága van általában.


Mindig úgy képzelem, hogy akinek van egy előnytelen tulajdonsága, az azért azt más előnyösökkel kompenzálja.


Például aki alacsony, az azért jóképű, izmos, heteró.


Aki csúnya, az azért magas, izmos, heteró.


Aki dagadt, az legalább magas, jóképű, heteró.


Aki meleg, az legalább jóképű, magas, izmos.


És erre mondtam, hogy rossz lehet amikor valakiben egynél több szomorú tulajdonság is egyesül. Tehát ha például valaki egyszerre csúnya és még ráadásul meleg is, az elszomorít, hogy szegény embernek milyen rossz lehet.

2014. dec. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A melegség nem rossz tulajdonság!

Ez csak olyan mintha valakinek vörös a haja. A legtöbb embernek barna, neki vörös, kicsit különleges, de az emberi értékeit nem befolyásolja és legfőképpen nem róható fel a bűneként...

2015. máj. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!