Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit tegyek, ha már 2 éve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha már 2 éve teljesen össze vagyok zavarodva a szexualitásomat illetően? Szerintetek mi vagyok?

Figyelt kérdés

El lehet ezt dönteni anélkül, hogy komolyabb tapasztalatom lenne bármelyik nemmel?

18/L vagyok, szűz, kapcsolatom sem volt még. 16 évesen beleszerettem egy másik lányba, a mai napig nem vagyok rajta túl igazán. Vele volt részem csókban, taperolásban, nyakharapdálásban és egyebekben, nagyon be is indultam tőle. Korábban csak gyermeteg szimpatizálásaim voltak a fiúk irányába, nem mondom, hogy soha semmit nem éreztem irántuk, de utólag egyáltalán nem nevezném valódi szerelemnek ezeket.

Ami vicces, hogy ennek ellenére általában pasival képzelem el magam párkapcsolati szinten. Fogalmam sincs, hogy belső késztetés-e ez, vagy csak a neveltetésem/társadalmi nyomás eredménye. Annyi biztos, hogy vannak srácok, akiktől zavarba jövök, és próbálok előttük jó színben feltűnni. Nem tudom, mennyire lényeges a téma szempontjából, de a tipikusan macsó, szőrös, markáns, kigyúrt, férfias férfiak sosem tetszettek, csak akikben láttam gyermeki bájt és némi elesettséget, egyszóval femininebb típusok voltak az átlagnál. Lányból is a nőieset preferálom, szexuális fantáziáim mindkét nemmel vannak.

Magára ismer közületek bárki is ebben a leírásban? Volt, aki hasonlóan kezdte, és mára abszolút biztos lett benne, hogy melyik nemre van szüksége?


2016. dec. 30. 15:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Írtad, hogy 18 és szűz vagy. Így elég nehéz dolgunk van nekünk válaszolóknak is. Csak találgatni tudjuk, hogy mi is lehetsz. Leszbikus, biszex, esetleg egy kis kíváncsi hetero? Tudunk tippelni, de az csak tipp. Most ne érts félre, nem azt mondom, hogy megtudd a választ a kérdésedre, feküdj le rövid időn belül férfivel és nővel is, és akkor tudni fogod, hogy melyik volt jó, vagy mindegyik jó volt. Nem, ne vágj bele a dolgok közepébe, hogy biztos lehess a dolgodban. Még szűz vagy, és a legtöbb lánynak többé, kevésbé határozott elképzelése van arról, hogy milyen legyen az első. Neked is lehet ilyen elképzelésed, ne add fel!

Biszex hajlam van benned, ami nem baj. De ezt ráérsz tisztázni magadban akkor, ha már élsz szexuális életet.

2017. jan. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Someone Alone ***** válasza:
100%

Kíváncsi hetero=egyértelmű biszex hajlam.

Erős utalás biszexualitásra.

2017. jan. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!