Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért érzem būnös dologna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem būnös dolognak azt, hogy kiéljem a szexualitásomat?

Figyelt kérdés

Fōleg az én koromban ez nem megszokott dolog ahogyan az sem szūz vagyok.Eddig négy férfival kerültem közelebbi kapcsolatba de nemhogy szexig még pettingig sem jutottunk el mert mindig leblokkoltam és falhoz szorítva éreztem magam és azon voltam,hogy (mert ezek után a szemükbe sem tudtam nézni,és mindig fel is szívódtam) hogyan szakíthatom meg velük a kapcsolatot,és vagy marhatom ōket el magamtól.Tudom,hogy a férfiak érdekelnek de akkor mégis mi ez az ismétlōdō ōrület,miért érzem mindig ezeket amikor felmerül a szex lehetōsége?

Viszont emellett vágyom a szexre de mintha lenne egy szakadék köztem,a férfiak és a szex között képtelen vagyok összekapcsolni ezt és elfogadni,megélni esetleg kiélni.

20/L

Köszönöm ,elōre is!


2016. okt. 22. 21:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

De akkor miért erőlteted? Mi lenne, ha összejönnél egy pasival és egyszerűen nem lenne szex? Idővel, amikor már megbízol benne, nincs előtte gátlásod, könnyebb lesz neked is.


23/L

2016. okt. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Gyerekkori abúzus? Esetleg fizikai bántalmazás apától vagy férfi csaladtaggtól?
2016. okt. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

És mi a helyzet, amikor maszturbálsz? Akkor is így érzel?


18/F

2016. okt. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Esetleg valami elfajzott prűd neveltetésben volt részed.
2016. okt. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen,masztinál is ez van ha nagy ritkán rámtör

Utána mindig būntudatom van és azt érzem,hogy ezt nem lett volna szabad

2016. okt. 22. 22:03
 6/13 A kérdező kommentje:
Rám tör*
2016. okt. 22. 22:04
 7/13 anonim ***** válasza:
Gyakorló keresztény vagy esetleg?
2016. okt. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Pontosabban katolikus
2016. okt. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem,nem vagyunk vallásosak
2016. okt. 22. 22:07
 10/13 anonim ***** válasza:

És mesélnél arról, hogy milyen volt a viszony a szüleiddel? Ők tiltották neked a masztit? Esetleg volt olyan negatív élményed, hogy lecsesztek, mert véletlenül rajtakaptak téged? Vagy volt valami hasonló negatív élményed? Esetleg tudtál velük beszélni a szexről?


18/F

2016. okt. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!