Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért érzem būnös dologna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem būnös dolognak azt, hogy kiéljem a szexualitásomat?

Figyelt kérdés

Fōleg az én koromban ez nem megszokott dolog ahogyan az sem szūz vagyok.Eddig négy férfival kerültem közelebbi kapcsolatba de nemhogy szexig még pettingig sem jutottunk el mert mindig leblokkoltam és falhoz szorítva éreztem magam és azon voltam,hogy (mert ezek után a szemükbe sem tudtam nézni,és mindig fel is szívódtam) hogyan szakíthatom meg velük a kapcsolatot,és vagy marhatom ōket el magamtól.Tudom,hogy a férfiak érdekelnek de akkor mégis mi ez az ismétlōdō ōrület,miért érzem mindig ezeket amikor felmerül a szex lehetōsége?

Viszont emellett vágyom a szexre de mintha lenne egy szakadék köztem,a férfiak és a szex között képtelen vagyok összekapcsolni ezt és elfogadni,megélni esetleg kiélni.

20/L

Köszönöm ,elōre is!


2016. okt. 22. 21:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen "problemam " egyszeruen nem tudok magamhoz kozel engedni embereket

...igy nem jutok el a szexig ...igen ....egyszeruen nem erzek semmit .

2016. okt. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Neked súlyos pszichés gondjai md vannak.
2016. okt. 23. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szívesen megerőszakollak
2016. okt. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!