Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit tegyek, ha már 2 éve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha már 2 éve teljesen össze vagyok zavarodva a szexualitásomat illetően? Szerintetek mi vagyok?

Figyelt kérdés

El lehet ezt dönteni anélkül, hogy komolyabb tapasztalatom lenne bármelyik nemmel?

18/L vagyok, szűz, kapcsolatom sem volt még. 16 évesen beleszerettem egy másik lányba, a mai napig nem vagyok rajta túl igazán. Vele volt részem csókban, taperolásban, nyakharapdálásban és egyebekben, nagyon be is indultam tőle. Korábban csak gyermeteg szimpatizálásaim voltak a fiúk irányába, nem mondom, hogy soha semmit nem éreztem irántuk, de utólag egyáltalán nem nevezném valódi szerelemnek ezeket.

Ami vicces, hogy ennek ellenére általában pasival képzelem el magam párkapcsolati szinten. Fogalmam sincs, hogy belső késztetés-e ez, vagy csak a neveltetésem/társadalmi nyomás eredménye. Annyi biztos, hogy vannak srácok, akiktől zavarba jövök, és próbálok előttük jó színben feltűnni. Nem tudom, mennyire lényeges a téma szempontjából, de a tipikusan macsó, szőrös, markáns, kigyúrt, férfias férfiak sosem tetszettek, csak akikben láttam gyermeki bájt és némi elesettséget, egyszóval femininebb típusok voltak az átlagnál. Lányból is a nőieset preferálom, szexuális fantáziáim mindkét nemmel vannak.

Magára ismer közületek bárki is ebben a leírásban? Volt, aki hasonlóan kezdte, és mára abszolút biztos lett benne, hogy melyik nemre van szüksége?


2016. dec. 30. 15:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem biszex vagy, ennyi.
2016. dec. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi rossz hidd el. A legfontosabb, hogy fogadd el magad. Ne hagyd, hogy ez a dolog elvegye a kedvedet bármitől is. Könnyeen lehet, hogy biszexuális vagy, de ebben semmi rossz nincsen. Nekem volt már ilyen barátnőm és nagyon jól megvoltunk. Tudtam azt is hogy milyen lányok tetszenek neki. Tők jó volt hogy lehetett vele nyíltan beszélni ilyen dolgokról is. Egyszer próbáltam rábeszélni egy 3masra is, de azt valamiért nem akarta, mert szerinte nem jó dolog keverni a kettőt - mármint a két nemet egyszerre, ha érted mire gondolok.:) 24/F
2016. dec. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Ezt így nem lehet eldönteni,majd akkor tudod meg ha lesz mindkét nemmel szexuális tapasztalatod.
2016. dec. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, egy leszbikus lány nem fantáziál és nem vonzódik a férfiakhoz. Egyáltalán nem érdekli a férfi nem szexuális értelemben. Ha te el tudnál képzelni érzelmi és szexuális kapcsolatot egy férfival is, de ugyanakkor lánnyal is, akkor inkább biszex vagy.

De majd az idő, a tapasztalat, ha már sor kerül a dolgokra, akkor majd könnyebben eldöntöd, hogy kivel hogy állsz.

Én biszex nő vagyok, soha fel nem merült bennem a saját nemem iránti vonzalom egészen addig, míg egy alkoholos estén fel nem vetette a barátnőm az ötletet, hogy mi lenne, ha?...Akkor megtörténtek a dolgok és onnantól fogva tudatosult bennem, hogy a saját nememet is vonzónak találom, de csak és kizárólag szexuális értelemben. Tehát nővel soha nem tudnék érzelmeket és párkapcsolatot elképzelni, azt csak férfival. És éppen ezért férfival is élek együtt, férfiakkal is volt mindig párkapcsolatom, függetlenül attól, hogy szexuálisan nőkkel is volt dolgom.

2016. dec. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tisztára mint én :O
2016. dec. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Biszex vagy, ilyen egyszerű:)

18/L

2016. dec. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
7%

Szerintem meg heteroszexuális vagy és nő...

Hetero vagy hiszen pasival tudod elképzelni magad ... Az embereket becsaphatod a puncidat is de az agyadat nem

Az meg hogy nőkkel kavarsz az meg annak.a számlájára írható hogy nő vagy akik a homo dolgokat lazábban veszik mint a pasik .. minden nőben van leszbikus hajlam csak te nálad felülkerekedett rajtad és a valós vágyaidon és azért nem tudod "túltenni" magad rajta mert sokkal egyszerűbb megfelelni egy azonos neműnèl mint egy ellentètes neműnèl. Ez után vágyakozol csak a testisègek meg csak grátiszba mentek

2016. dec. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
8%

Csúnya vagy.

Vagy hogyan kerülhet ilyen szituba egy fiatal lány?

Nem értelek...

39f

2016. dec. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem egyszerűen "kavartam" egy nővel, hanem szerelmes voltam belé, és ez abszolút biztos. Vele el tudtam képzelni magam, azt se bántam volna, ha a világ összes pasijáról le kell mondanom miatta. Most sem zárom ki annak a lehetőségét, hogy egyszer egy nő mellett kötök ki, de tény, hogy sokkal inkább a férfiakra tekintek potenciális partnerként.

Egyébként már csak azért sem vagyok biztos magamban, mert csomószor olvastam leszbikusokról, akik minden további nélkül szexeltek férfiakkal, és egyeseknek egész jó élményeik születtek így, csak aztán rájöttek, hogy nővel jobb, és kizárólag beléjük tudnak szerelmesek lenni. Ha ebből indulok ki, a mostani fantáziálgatásom egyáltalán nem garancia arra, hogy később nem a nők felé fogok húzni. Az meg a másik, hogy a legtöbb biszexet csakis szexuális értelemben mozgatja meg a saját neme (mint ahogyan a 4. válaszolót is), jöttek már nekem azzal, hogy amennyiben szerelmes is tudok lenni lányba, elgondolkozhatok, hogy mi is vagyok igazából. Lehet, hogy ez marhaság, nem tudom.

Mindenesetre a kedves #8-nak gratulálni szeretnék az észjárásához (mi ez a logika?) és az elképesztő empátiaszintjéhez egyaránt.

Köszönöm a válaszokat!

2016. dec. 30. 21:26
 10/12 Someone Alone ***** válasza:
100%
Számomra egyértelmű, hogy biszexuális vagy.
2016. dec. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!