Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mennyire ciki ha pasiként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki ha pasiként néha vágyom rá, hogy a popsimba élvezzenek?

Figyelt kérdés
Fiatal, helyes srác vagyok, több meleg megnézett már magának, bepróbálkoztak, annak idején eszembe se jutott volna, mostanság egyre többet fantáziálok hasonló dolgokról :O
2016. dec. 15. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem "gáz" a te ügyed...

Ha vágysz valamire, és később nem tagadod le szégyenérzettel, ha valaki rákérdez, akkor csináld csak.

2016. dec. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog hogy erre vágysz, de ha vagy olyan hülye egy vad idegennek hogy gumi nélkül egyáltalán csak betegye...
2016. dec. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 nyári miklós ***** válasza:
100%
nem ciki ha valaki szereti az anális szexet,én is szeretem ha megdugnak.
2016. dec. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kérdést a Hetero kategóriában tetted volna fel és annak definiálnád magad akkor gáz lenne, hogy nem vagy tisztában magaddal. De úgy fest nincs ilyen hiba. Így meg nem ciki.
2017. jan. 22. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelő partnerrel semmi gond, de egy alkalmi kaland esetén azért vannak kockázatok.
2017. jan. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!