Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Felcsatolhatóssal egy srácot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felcsatolhatóssal egy srácot - kipróbálnátok?

Figyelt kérdés
Ki az akit izgat, miert?

2016. dec. 14. 17:27
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
93%
Csináltam már többször. Az elsőt végignevettem, nem voltam béna maga a helyzet volt vicces. Utána kesztyűben öklöztem is és mindig kérdezte hogy hány ujjam van bent, mondtam hogy kb. csuklóig. Nekem élvezetet nem ad, de izgató és érdekes. Szívesen csinálom.
2016. dec. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
86%

igen, és azért izgat, mert biszex vagyok

21/F

2016. dec. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak asszony kapható lenne ilyenre. :) 30/F
2016. dec. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
91%
Én fiúként kipróbálnám! 17/f
2016. dec. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon izgat, amikor a pasimat seggbedugom, és alázom, ő is imádja :)

24/L

2016. dec. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen, izgat! Ma este is meg fogom így dugni a "csajom". :-) Szoknya, bugyi, combfix előkészitve neki! Élvezem!
2016. dec. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Én csináltam már nem egyszer és bármikor benne is lennék újra, ha lenne rá nő.

29F bp

2016. dec. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Miért van az a köztudatban:

1. csak az élvezheti / érdeklődhet ez iránt aki biszex ?

2. aki ez iránt érdeklődik az csak megalázásra vágyik ?


Pl. rám egyik se igaz.

Se bi- se homo hajlamom nincs, kifejezetten undorodok a férfiaktól, férfi lévén...

Nem akarom hogy megalázzanak, nem akarok öklözést, nem akarok szopni...

Csak egy lányt aki megtenné ezt, és odafigyelne rám, nem pedig ész nélkül dugna.


Persze, ki is érti meg ezt, mikor a felsoroltak nálatok alapilléreknek számít kommenteléskor ?

20/ffi

2017. jan. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
kb 1éve munkám miatt külföldre kellett mennem egy hónapra. Mivel igen tartalmas szexuális életet élünk a barátnőmmel elutazásom előtt vettem neki vibrátort és egy jó méretes műdákót persze mindezt azért, hogy pótoljon engem míg távol vagyok, na de nem is ez a lényeg!- hazajövetelem után nem sokkal azzal állt elő, hogy mit szólnék hozzá, ha szex közben kényeztetne Ő engem az általam beszerzett segéd eszközökkel!? Benne voltam persze, és én is meglepődtem rajta, hogy mekkora élvezetet nyújt a dolog mindkettőnk részére, amiről azóta sem mondtunk le, sőt már vettünk egy felcsatolhatósat is
2017. jan. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanam hogy tulsagosan izgat, de egy aranyos sraccal biztos kiprobalnam.

18/L

2017. jan. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!