Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek ebből rájöttek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ebből rájöttek a szüleim, hogy biszex vagyok? Lebuktam volna?

Figyelt kérdés
Itt aludt nálunk egy fiú barátom akivel este szexeltünk, anyám meg szerintem hallott belőle valamit mert kopogás nélkül berontott és elég feszülten azt kérdezte, hogy mit csinálunk. Annyit látott belőle, hogy fekszünk az ágyban ő meg mögöttem volt, takaró volt rajtunk így semmi olyat nem láthatott. Ebből szerintetek rájött ? Ha igen akkor hogyan lehetne kimagyarázni ?
2016. nov. 24. 16:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Rémusz bácsi, a te életed sem ér többet, ne aggódj.


Ja, valószínűleg sejtik.

2016. nov. 25. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
76%
#12 Miért, a tiéd igen? Csak azt ne mondd, hogy többet ér a mienknél, vagy konkrétan az enyémnél, mert azt úgysem hinné el senki, még talán te sem. :-)
2016. nov. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz! Max légy figyelmesebb. Mindenki azt lát bele amit akar. De a szülők főleg NEM akarnak belelátni olyat, mert az megnyugtatóbb nekik.
2016. nov. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem látom, hol említettem az én életem értékét.

Azt állítottam, hogy a tiéd nem ér többet a kérdezőénél.

2016. nov. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Tuti rájöttek,de nem gond,legyél őszinte.
2016. nov. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

kucs nincs?

amatörök.

mond,hogy begörcsölt a lábad és barátod kimaszírozta.

de csak ha felhozza a témát,mert különben magyarázkodásnak tűni az pedig mindig a lebukás után van.

2016. nov. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!